Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Przed meczem motywuje garaczy (np. for fans ) lecz tylko gdy rozpoczyna się mecz znika to a wiadomo bez motywacji daleko nie zajedziemy to samo jest w przerwie wybieram ocje motywacji a po rozpoczeciu 2 połowy znika

Rozumiem, że widzisz problem w tym, że nie możesz motywować zawodników w czasie trwania 1 i 2 połowy, a tylko przed meczem i w przerwie?

Jeśli tak to wszyscy mają ten problem, bo pogadankę z kopaczami można przeprowadzać tylko przed meczem i w przerwie

 

Czy jest możliwość kupna FM'09 w postaci np. pliku? Chodzi o to, żeby nie było żadnej płyty (ani DVD ani CD).

Jest coś takiego wogóle możliwe, np. na polskich stronach www?

Nigdy nie słyszałem o takiej możliwości, ale może ktoś inny się z tym spotkał :P

Odnośnik do komentarza
Czy jest możliwość kupna FM'09 w postaci np. pliku? Chodzi o to, żeby nie było żadnej płyty (ani DVD ani CD).

Jest coś takiego wogóle możliwe, np. na polskich stronach www?

Nigdy nie słyszałem o takiej możliwości, ale może ktoś inny się z tym spotkał :P

 

A przez STEAM?

Czyli można sobie ściągnąć grę ze strony producenta (lub innej) oczywiści płacąc za nią :>

Myślałem, że Stream to sposób instalacji pozwalający na kilka udogodnień (typu granie bez wkładania płytki do napędu) :P

Odnośnik do komentarza

Mam problem.Sezon sie skonczyl,zawodniczy na urlopach ale gdy juz wrocili i zaczeli grac sparingi a ponziej zaczeli lige to po 1 meczu zdychaja...ich kondycja wynosi 80-90%.....co mam zrobic aby nie zdychali po 1 meczu?

acha i dlaczego non stop w meczu lapia kontuzje?;/ mozna bialej goraczki dostac

Odnośnik do komentarza

Siema, mam pewien problem z ktorym nie potrafie sobie poradzic. Chodzi o to, ze gram mecz wygrywam np. dwa zero a przeciwnicy nie robia absolutnie nic. Moim wychodzi praktycznie wszystko 100% celnych podan, 100% odbior, wygrywaja wszystkie gorne pilki.

Nagle w drugiej polowie nie potrafia wymienic dwoch podan, przegrywaja gorne pilki (skurczyli sie ku..wa czy co??) zatrzymuja sie tuz przed pilka i czekaja az przeciwnik dobiegnie i zabierze pilke.

Czy wam tez sie to zdarza? Czy to jest jakis bug w grze i jesli tak to jak sie go pozbyc. Jest to maksymalnie wnerwiajace, moj laptop byl juz bliski kasacji.

 

Dzieki za wszelkie sugestie, mam nadzieje, ze jest jakis patch na to.

Odnośnik do komentarza

No ale jak zle dobranej taktyki? Przeciez miadza rywala w pierwszej polowie. Rozmowa rozmowa ale jak gram w pilke 20 lat to nigdy nie widzialem zeby ktos zapomnial jak sie gra w pilke po kilku slowach coacha w przerwie.

Poza tym jak im dobrze idzie to im daje ze jestem zdowolony albo zeby nie odpuszczali w drugiej polowie. Nic innego sensownego nie przychodzi mi do glowy, przeciez nie dam im ze jestem 'angry' albo dissapointed.

 

Wkurza mnie to bardzo bo trace czas na restarty przez to oszustwo.

Odnośnik do komentarza
No ale jak zle dobranej taktyki? Przeciez miadza rywala w pierwszej polowie. Rozmowa rozmowa ale jak gram w pilke 20 lat to nigdy nie widzialem zeby ktos zapomnial jak sie gra w pilke po kilku slowach coacha w przerwie.

Poza tym jak im dobrze idzie to im daje ze jestem zdowolony albo zeby nie odpuszczali w drugiej polowie. Nic innego sensownego nie przychodzi mi do glowy, przeciez nie dam im ze jestem 'angry' albo dissapointed.

Moim zdaniem to jest błąd, bo później zawodnicy są zbyt pewni siebie i w drugiej połowie grają zdecydowanie słabiej :) Ja najczęściej stosuję "Na luzie" lub indywidualnie do każdego "Wierzę w Ciebie" i efekty są dosyć dobre :)

Odnośnik do komentarza
http://store.steampowered.com/app/10540/

 

Jak ktoś chce dwukrotnie przepłacić, of kors ;)

 

No więc właśnie... na polskich stronach nie ma takiej możliwości? Chyba jestem skazany na płytkę... :/

W pudełku z FMem masz kod aktywacyjny który możesz wykorzystać do ściagniecia gry przez Steam bez konieczności korzystania z płyty.

Odnośnik do komentarza

Idealna wiadomość :)

Wczoraj wieczorkiem zakupiłem FM'ka w Empiku na warszawskim Nowym Świecie, za niecałe 40 zł... A skoro ten kod aktywacyjny będzie działać w wersji ściągnietej przez Steam'a to... nic tylko ściągnąć i grać :)

 

PS

Miał z Was ktoś taką fazę, że dopuścił się do "FM'owskiej abstynencji"? :) Nie grałem w grę przez ok. 8 miesięcy... Miałem kupić sobie FM'09 po premierze w Polsce, jednak z racji tego, że przede mną stało ambitne zadanie napisania pracy magisterskiej, to... postanowiłem się wstrzymać z graniem do momentum, kiedy nie skończę pisać pracy... :/ Jako, że jutro daję prackę do oprawy, więc FM'09 już na mnie czeka.... Przyjemność z grania po tak długiej rozłące na pewno dostarczy wielu wrażeń ;)

 

Pozdrawiam i dzięki za udzielone mi odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...