Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kolo 3 dni  temu zaczolem swoja przygode z fm09 (wczesniej gralem w championship manager 4) i jestem malo doinformowany ze to tak ujme w kliku sprawach,dlatego zwracam sie do bardziej doswiadczonczych ludzi:

1.Chcialbym wgrac herby,twarze i kilka innych graficznych rzeczy,lecz czy po wgraniu owych rzeczy utrace mojego save???(wlazylem naprawde duzo pracy w moj klub i szkoda mi to utracic) Acha gram na patchu 9.3.0.

2.W championship 4 nie bylo takich problemow jak tu,chodzi mi o kondycje moich graczy co zrobic zeby byla czaly czas miedzy 95-100%?Dawac im odpaczac po meczu np.2dni czy narzucic jakis specjalny rezim treningowy?

 

Prosze o wyrozumialosc,jestem dosc wiekowym graczem i pamietam jeszcze  czasy CM 98/99 :P.ALe prosze o szybka odpowiedz dotyczaca grafiki po te dziwne herby sa dobijace.

 

Pozdrawiam.

 

ad1) Nie utracisz save'ów

ad2) możne zmniejsz obciążenie treningów

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem z edytorem. Gdy zapisywałem bazę danych w edytorze, przypadkowo wyłączyłem edytora. I teraz gdy chcę załadować moją bazę danych przy "Languages" wyskakuje mi błąd "Database not load" czy coś takiego . Potem jest 2 komunikat "Can't read inflate stream: unexpected EOF is underlying stream". W grze zamiast "defensywny pomocnik" pojawia się "defensive-midfielder" lub zamiast Anglia to England. Pomóżcie!

Odnośnik do komentarza

Panowie mam taki mały problem. Zawsze przed rozpoczeciem meczu można dokonać zmiany taktyki oraz obowiazkowo motywacja zespołu. Przed meczem motywuje garaczy (np. for fans ) lecz tylko gdy rozpoczyna się mecz znika to a wiadomo bez motywacji daleko nie zajedziemy to samo jest w przerwie wybieram ocje motywacji a po rozpoczeciu 2 połowy znika. Miał ktos taki sam problem. Moge coś źle robić bo swego czasu graja 08 wszystko było w porządku a po jakims czasie wystąpił taki sam problem. Prosiłbym o jakies rady bo jeszcze dojdzie do tego że Łęcznej nie utrzymam w 1 lidze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...