Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie obserwacji przez scout'ów danych regionów. Prowadzę Warte Poznań i mogę tylko wysyłać ich po Europie, o Afryce czy Ameryce nie ma mowy. Tu moje pytanie co trzeba zrobić aby to zmienić ? Ja myślałem, że chodzi o reputację ale zmieniłem sobie ją na maksa, żeby sprawdzić i nic to nie daję. Jeśli ktoś wie co robić i napiszę, będę wdzięczny .

 

Wyslanie scouta do takiej afryki troche kosztuje... a z wlasnego doswiadczenia wiem, ze Warta klubem zbyt bogatym nie jest ^_^

 

Powiedzmy, że gram długo i trochę tej kasy się nazbierało. I nic się nie zmienia . Jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza

Musisz zwiększyć reputację klubu. Wydaje mi się, że ja w Leeds mogłem wysyłać scoutów gdzie chcę po uzyskaniu reputacji kontynentalnej. Ale nie wykluczam ewentualności, że mogłoby to nastąpić wcześniej gdyby nie słaba kondycja finansowa klubu.

Odnośnik do komentarza
Musisz zwiększyć reputację klubu. Wydaje mi się, że ja w Leeds mogłem wysyłać scoutów gdzie chcę po uzyskaniu reputacji kontynentalnej. Ale nie wykluczam ewentualności, że mogłoby to nastąpić wcześniej gdyby nie słaba kondycja finansowa klubu.

 

Zależy też(w mniejszym stopniu) od reputacji ligi i kraju, oraz od paru innych czynników, których jeszcze nie zidentyfikowałem :/

 

To kolejna rzecz bez sensu. W tej grze zbyt dużo zależy od reputacji(czy to kraju, klubu czy zawodnika)...

Odnośnik do komentarza
Musisz zwiększyć reputację klubu. Wydaje mi się, że ja w Leeds mogłem wysyłać scoutów gdzie chcę po uzyskaniu reputacji kontynentalnej. Ale nie wykluczam ewentualności, że mogłoby to nastąpić wcześniej gdyby nie słaba kondycja finansowa klubu.

 

Zależy też(w mniejszym stopniu) od reputacji ligi i kraju, oraz od paru innych czynników, których jeszcze nie zidentyfikowałem :/

 

To kolejna rzecz bez sensu. W tej grze zbyt dużo zależy od reputacji(czy to kraju, klubu czy zawodnika)...

 

 

Reputacja klubu kontynentalna . Może od ligi też coś zależy, ale chyba jak gra się Wisła, Lechem czy Legia to można wysyłać gdzie się chce, więc nie wiem czy to ma aż tak wielki wpływ, chociaż nie wiem bo dawno klubami z czołówki Ligi Polskiej nie grałem .

Odnośnik do komentarza
Chodzi ci tylko o koszulki na ekranie informacji klubu ? Ja mam te same megapaczki twarzy, logosów i koszulek od 2006 roku i wyświetla mi wszystko ładnie...

Nigdzie nie ma koszulek i nie wiem czym to jest spowodowane :x Nie muszę dodawać że buforowanie skórki mam wyłączone i na skinie Turnstyle też nie ma kitsów.

 

Problem częściowo się wyjaśnił. Koszulki zniknęły w momencie zmiany czcionki. Ta defaultowa jakoś mi nie odpowiada i zawsze zmieniam na Comic. Teraz powstaje pytanie - w jaki sposób podmienić czcionkę, żeby koszulki się wyświetlały?

 

No i wreszcie - jak pozbyć się tych paskudnych defaultowych koszulek? Wyglądają okropnie. Czy tylko za pomocą Resource Archivera, którym nie mogę nic rozpakować, bo się wiesza?

Odnośnik do komentarza

Czy jeśli prowadzę jakąkolwiek drużynę, to czy jest możliwość dopisania mnie do Legend/Gwiazd/Ulubieńców? Chodzi mi o to, czy manager 'realny' (czyli ten, którym Ty grasz) jest tam dopisywany po jakimś czasie? Mam już sezon 2015 i dalej mnie tam nie widać, a sukcesów było sporo :P

Odnośnik do komentarza

Mam problem z wyświetlaniem spotkań. Mianowicie gdy rozpoczynam mecz kierowany jestem do trybu TV, co jakiś czas gdy chcę wyłączyć tryb TV i przejść do 'normalnego' (2d lub 3d) oglądania meczu wyświetla się niebieski ekran (gram pod windows xp) i jedyny ratunek to restart kompa.

 

Jak w ogóle wyłączyć ten tryb TV, żeby się w nim nie włączał mecz? Będę zobowiązany za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Czy jeśli prowadzę jakąkolwiek drużynę, to czy jest możliwość dopisania mnie do Legend/Gwiazd/Ulubieńców? Chodzi mi o to, czy manager 'realny' (czyli ten, którym Ty grasz) jest tam dopisywany po jakimś czasie? Mam już sezon 2015 i dalej mnie tam nie widać, a sukcesów było sporo :P

Tak, jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...