Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

a masz coś jeszcze od Apple? bo jeżeli to ma być twoja pierwsza zabawka przyozdobiona jabłuszkiem, to zostań przy Androidzie ;)

co to za herezje?

 

Dlaczego herezje, jabłuszka skrzydła rozwijają tak naprawdę w większych stadach imho; dla mnie to bezproblemowa, intuicyjna, genialna współpraca ipada i iphona jest jednym z największych ich atutów.

 

możesz napisać coś więcej o tej genialnej współpracy ?

Moja narzeczona może przedłużyć umowę z Orange, ale w tej chwili jedyny sensowny wybór to albo Sony Xperia E1 albo LG L65 miał ktoś styczność z którymś z nich? Ogólnie wymagania nie są duże, ale żeby nie był wadliwy...

jaka oferta Cie interesuje ? jaka kwota zobowiązania ? czego oczekuje Twoja narzeczona od telefonu ?
Odnośnik do komentarza

Moja narzeczona może przedłużyć umowę z Orange, ale w tej chwili jedyny sensowny wybór to albo Sony Xperia E1 albo LG L65 miał ktoś styczność z którymś z nich? Ogólnie wymagania nie są duże, ale żeby nie był wadliwy...

Po pierwsze niech poszuka na grouponie/gruperze tych kuponow obnizajacych abonament o 30% :] Dosc regularnie sie pojawiaja. A potem popatrzycie jakie telefony sa w sensownych cenach.

Odnośnik do komentarza

25zł mix to jest oferta, jeden tel był za 9zł drugi za 60zł w tej ofercie. Czego oczekuje? Najlepiej android, żeby chodziły proste gry typu quizwanie. Pracuje z dziećmi, więc czasem jej zrzucą gdzieś telefon, kiedy chcą, żeby dzwonić po mamę :D Z wiadomych to żeby miało wifi, niezła bateria i tyle.

 

Jasonx - to właśnie nie ma teraz tej zniżki, często się pojawia? Jak to działa?

Odnośnik do komentarza

Panowie - mogę przedłużyć umowę w T-Mobile. Interesuje mnie tylko i wyłącznie Samsung i teraz pytanie: Galaxy S4 za 4 grosze, czy Galaxy S5 za 514 zł?

 

Telefon używany tylko do dzwonienia i funkcji społecznościowych podczas nudzenia się na taxi, nie potrzebuję żadnych wodotrysków, więc obstaję za S4, bytłaby to przesiadka z S3. Co radzicie, dozbierać na S5, czy wziąć S4?

 

Edyta mówi, że S5 mogę mieć też za 4 gr (wcześniej patrzyłem ofertę dla klientów indywidualnych, a biorę na działalność).

Odnośnik do komentarza

25zł mix to jest oferta, jeden tel był za 9zł drugi za 60zł w tej ofercie. Czego oczekuje? Najlepiej android, żeby chodziły proste gry typu quizwanie. Pracuje z dziećmi, więc czasem jej zrzucą gdzieś telefon, kiedy chcą, żeby dzwonić po mamę :D Z wiadomych to żeby miało wifi, niezła bateria i tyle.

 

Jasonx - to właśnie nie ma teraz tej zniżki, często się pojawia? Jak to działa?

No wchodzisz na linka który Ci przysla, wpisujesz kod i automatycznie Ci odlicza 30% od abonamentu. Szukaj na gruponie czy gruperze, pojawiiaja sie regularnie.

Ew wez sobie abo w njumobile (max 39zł za wszystko nolimit, jak wydzwonisz mniej to taniej) i kup sobie telefon Overmaxa i wyjdzie Cie wszystko taniej niz klasyczne abo.

Odnośnik do komentarza

Panowie - mogę przedłużyć umowę w T-Mobile. Interesuje mnie tylko i wyłącznie Samsung i teraz pytanie: Galaxy S4 za 4 grosze, czy Galaxy S5 za 514 zł?

 

Telefon używany tylko do dzwonienia i funkcji społecznościowych podczas nudzenia się na taxi, nie potrzebuję żadnych wodotrysków, więc obstaję za S4, bytłaby to przesiadka z S3. Co radzicie, dozbierać na S5, czy wziąć S4?

 

Edyta mówi, że S5 mogę mieć też za 4 gr (wcześniej patrzyłem ofertę dla klientów indywidualnych, a biorę na działalność).

S5 i nie masz sie co zastanawiac... tylko ogarnij wielkosc tego telefonu przed zakupem, w razie czego kup i sprzedaj :)

Odnośnik do komentarza

gdzie jest teraz najlepsza oferta na kartę? głównie zależy mi, żeby doładowanie przedłużało jak najbardziej ważność konta i mozna było jakieś ciekawe pakiety SMS-ów/rozmów wykupić. internet póki co niepotrzebny.

W Play na kartę ważność konta jest chyba na rok(po pierwszym doładowaniu, kwota z tego co pamiętam nie ma znaczenia), a za 10zł można aktywować pakiet nielimitowanych esów do wszystkich sieci na miesiąc. Niezła oferta jeśli się dużo pisze, ale do niczego poza tym się nie nadaje(pomijając odbieranie telefonów od znajomych).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...