Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

pękła mi szybka w sony xperii z, miał już ktoś takie doświadczenia? jak przeszukiwałeb internet, to trochę się przeraziłem, bo podawane przez ludzi ceny wahały się od 200 złotych do 800-1200. co najlepszego mogę z tym zrobić? spróbować wymienić na własną rękę, iść do salonu t-mobile, albo któregoś z autoryzowanych przez sony serwisów, czy znaleźć jakąś złotą rączkę, której zapłacę grosze? czy jesteście w stanie coś polecić na terenie warszawy?

Napisz na priv dam ci namiar na tani serwis
Odnośnik do komentarza

Ja ceniłem sobie zawsze wyjmowanie baterii do twardych resetów ;) Nie wiem co robią iphonowcy jak im się zwiesi telefon na amen ;) Choć fakt faktem, że mój S4 od pół roku użytkowania nie miał takiej zwiechy.

 

 

Robią reset dwoma klawiszami ;) I nie znam iphonowca, któremu siadł telefon "na amen" ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ja ceniłem sobie zawsze wyjmowanie baterii do twardych resetów ;) Nie wiem co robią iphonowcy jak im się zwiesi telefon na amen ;) Choć fakt faktem, że mój S4 od pół roku użytkowania nie miał takiej zwiechy.

 

 

Robią reset dwoma klawiszami ;) I nie znam iphonowca, któremu siadł telefon "na amen" ;)

 

Dokładnie, iPhone się nie zwiesza. ;) A co do S6, to nierozbieralny jest tylko w teorii, podobnie jak jabłka, w serwisie wymieniają baterie w 20min, a ktoś rozgarnięty nawet sam sobie taką baterię wymieni.

Odnośnik do komentarza

Pizdnął mi telefon dzisiaj jak wysiadałem z auta. Ekran jest pęknięty, ale wyświetlacz pokazuje wszystkie kolory. Of kors korzystanie z niego jest bardzo uciążliwe no i absolutnie nie da się ani pisać smsów, ani odpalać rzeczy w górnej części ekranu. Czeka mnie jakieś potężne pierdnięcie za naprawę, czy może rozejdzie się bardziej po normalnych pieniądzach?

 

NLumia 520.

Odnośnik do komentarza

Zależało mi na czasie. W ogóle obśmiałem się, bo pierwsze pięć serwisów, do których zadzwoniłem proponowało dwie opcje: zamiennik oryginały ekranu dotykowego za 130-140 złotych, albo oryginał 200-210. Autoryzowany oferował za 200, udało mi się ciut zbić :)

Odnośnik do komentarza

Ale jakiś konkretny sklep musisz mieć? Bo pewnie w niektórych już znajdziesz do 1,2k normalną Z1. IMO różnica w cenie jest tak niewielka, że szkoda brać Compacta. Może LG G2?

Nie musiałem mieć. Ale juz po ptokach, compacta mam. Jak poużytkuję trochę i będę miał jakieś pytania to się odezwę. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Czemu? Masz zrootowany telefon? Sprawdziłbyś mi działanie jednej apki?

 

BTW - Tobie też serwer mediów zżera bakterię?

Nie mam roota. Nie robiłem też full wipe tylko wipe cache wiec to też ma wpływ na ocenę.

Z jednej strony są rzeczy które mi się mega podobają (np. nowe powiadomienia, smart lock, design, bateria, zarządzanie ramem) a z drugiej strony są błędy wieku dziecięcego lub regresje w stosunku do poprzedniej wersji.

Głupi dialer muli tak, że czuję się jakbym z jakiegoś Samsunga korzystał. Żeby wysłać mms muszę ręcznie włączać transmisję danych. Bardzo wolno łapie WiFi, brak trybu cichego,funkcja przesyłania ekranu nie działa.

 

Bateria u mnie spoko, nawet lepiej niż na KK.

 

Pewnie że mogę sprawdzić. Co trzeba?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...