Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

za 39 zł masz unlimited voice, sms, 2gb data w ofercie njumobile.pl, umowa na czas nieokreslony, mozliwosc zamowienia karty nanosim

 

jezeli chodzi o prepaida to samo utrzymanie numeru to jest pewnie 30zł na miesiac i jak wezmiesz oferte pod net, to rzadko kiedy beda nielimitowane sms jako usluga,

 

pakiety w ofertach glosowytch wychodzaca drogo 12 zł - 1gb.

 

tutaj dla porownania orange smart, http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4003784071,article.htmlimho ofereta wszystko za 39zł jest mega rozsadna w stosunku do prepaid.

Odnośnik do komentarza

Panowie, ogarniacie jakieś dobre prepaidy z kartą nano-SIM? Nie chcę brać iPhone'a na abonament, bo oferty są beznadziejne. Potrzebuję ze 3GB internetu na miesiąc i nielimitowane SMSy (przynajmniej do jednego numeru). W 40zł chciałbym się zamknąć. Da radę takie coś znaleźć?

z ofert na karte obczaj Plush na kartę, coś mi dzisiaj w metrze śmignęło, że nolimit SMS i 2GB danych za 15zł ???
Odnośnik do komentarza

Zobacz poza budynkiem czy gęstymi drzewami (najlepiej w dzień z niezłą pogodą) czy jak wyczyścisz a-data gpsa i spróbujesz jeszcze raz (ewentualnie pokombinujesz z resetem telefonu dodatkowo) nie zaskoczy. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eclipsim.gpsstatus2&hl=plw tej apce można to zrobić, u mnie czasami bez tego też nie szło.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam dziwny problem z dostępem do internetu w telefonie. Internet z WiFi działa dobrze, łączy się bez problemu. Internet z pakietów nie działa. Tzn. działa tak ok 5 minut po restarcie telefonu a później już nie ma. Telefon to samsung galaxy s3 lte, sieć to play.

Odnośnik do komentarza

LG G3 za 249 zł. w abonamencie 89.90 zł. na 2 lata w tym przez pierwsze 6 miesięcy za darmo, no limit rozmowy i smsy, 2 gb internetu (dodatkowe 3 gb za 10 zł.). To wszystko przy przeniesieniu numeru do Orange. Chyba się opłaca?

 

Ma może ktoś ten telefon? Jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza

LG G3 za 249 zł. w abonamencie 89.90 zł. na 2 lata w tym przez pierwsze 6 miesięcy za darmo, no limit rozmowy i smsy, 2 gb internetu (dodatkowe 3 gb za 10 zł.). To wszystko przy przeniesieniu numeru do Orange. Chyba się opłaca?

 

Ma może ktoś ten telefon? Jakieś opinie?

Jakbyś wzial ten gruper co linkowałem 3 linie wczesniej to bys mial za 62 zł a nie za 89 ;)

Odnośnik do komentarza

 

LG G3 za 249 zł. w abonamencie 89.90 zł. na 2 lata w tym przez pierwsze 6 miesięcy za darmo, no limit rozmowy i smsy, 2 gb internetu (dodatkowe 3 gb za 10 zł.). To wszystko przy przeniesieniu numeru do Orange. Chyba się opłaca?

 

Ma może ktoś ten telefon? Jakieś opinie?

Jakbyś wzial ten gruper co linkowałem 3 linie wczesniej to bys mial za 62 zł a nie za 89 ;)

 

nie wiem czy pierwsze 6 miechow za free nie wychodzi korzystniej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...