Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Niestety przedłużyć tego nie mogę, musiałbym na nowych warunkach - nolimit za 90 zł, albo jakieś badziewie za 49.

Obecna umowa nie przedłuża Ci się automatycznie o miesiąc jeśli jej nie wypowiesz? Ja tak mam już od roku w Play, bo jak zadzwonili z nową ofertą (drożej i mniej minut) to stwierdziłem, że wolę zostać przy obecnej.
strace tylko rabat 30% na abonament i pakiet 700 minut ;)
Odnośnik do komentarza

Panowie, jakie macie doświadczenia z sieciami komórkowymi? Kończy mi się umowa z orange i szedłem dziś przedłużać. Niestety z ofertą jaką mi zaproponowali niech spadają na bambus. Z mojej obecnej taryfy jestem bardzo zadowolony (za 62 zł mam 1400 min, 1,5GB neta, nolimit sms i rozmowy w sieci).

Niestety przedłużyć tego nie mogę, musiałbym na nowych warunkach - nolimit za 90 zł, albo jakieś badziewie za 49. Nawet wydzwaniali specjalnie dla mnie do Warszawy, żeby załatwić jakiś upust i niby wytargowali 20%, ale to dalej by było 10 zł więcej niż mam obecnie za abonament, którego w życiu nie przedzwonię i tak.

 

Jest jakaś sieć z fajną ofertą (najlepiej jeszcze do jakiś negocjacji indywidualnie)? Chciałbym mieć smsy bez limitu, minimum 1-1,5GB neta i jakiś telefon w dobrej cenie (jakiś typu SG Grand Neo ). Jestem 14 lat w Orange i pierwszy raz poczułem, że mają w dupie utrzymanie klienta (to chyba przez tą fuzję z TP ;) ).

Byłem ostatnio w Orange z ojcem i siostrą. Mamy jeden rachunek na trzy łebki. Po trzech latach skończyła mi się umowa. Zaproponowali mi za 69,99 rozmowy nolimit, 240 smsów i 1GB internetu oraz Samsung Galaxy S3 za 1zł. Pojechałem następnego dnia do Playa, żeby zrobić mały rekonesans. Przeniesienie numeru, 59,99 miesięcznie, rozmowy nolimit, smsy nolimit i 2GB internetu, a Samsung Galaxy S4 (!) za 1 zł. Kilka dni później mój ojciec pojechał znowu do Orange, bo siostra zdecydowała się przedłużyć umowę. Mnie już nie było, ale przedstawiciel mnie zapamiętał i wypytał ojca. Gdy dowiedział się, że rozważam Play, wyczarował dla mnie, za 72zł miesięcznie (3 złote więcej niż pprzednio), a w umowie rozmowy nolimit, smsy nolimit i 3GB internetu. Jestem na etapie ponownego wybrania się do tego salonu, żeby zapoznać się z ofertą telefonów. Pociśnij ich, bo sporo można wygrać.

Odnośnik do komentarza

To za 72 wlasnie mi zaoferowali + SG Grand Neo za 40zl. Na ten moment mysle o nju mobile. Za 39 zl masz wszystko no limit. A jak wydzwonisz mniej to placisz mniej. 72-39=32. 32*24=768. Za to kupie tego Samsunga i jeszcze mi zostanie.

no ja się przeniosłem do nju i nie żałuję, płacę zazwyczaj nie więcej niż 9zł za utrzymanei numeru i mały pakiet internetowy, jak potrzebuje wiecej gadac to mam sluzbowy, a teraz jak jest 39zł z pakietem 2gb i reszta nolimit to po prostu bajka.

 

jeżeli chodzi o Orange, to są co jakiś czas kupony i 30% na przedłużenie umowy mozesz zgarnac, sugeruje zrobić to co robi Fasol czyli postraszyć dobrą ofertą z play.

Odnośnik do komentarza

Zrobilem to od razu. Max co babka chciała dac to te 20%. Fasol jak postrzaszyl dostal dokladnie ta sama oferte. Jak powiedzialem, ze w takim razie odchodze z sieci to ulsyszalem tylko "no to szkoda" i od razu podala gosciowi w salonie moj kod rezygnacji.

A podobno wyzszego szczebla negocjacji nie ma.

Zastanawiam sie nad tym nju, choc kupujac na wlasna reke aparat wyjdzie mnie chyba niewiele taniej. Moze pomyslec o jakies chinszczyznie? Choc nie mam doswiadczenia w zakupach spod Wielkiego Muru :-k

Odnośnik do komentarza

 

Jak powiedzialem, ze w takim razie odchodze z sieci to ulsyszalem tylko "no to szkoda" i od razu podala gosciowi w salonie moj kod rezygnacji.

A podobno wyzszego szczebla negocjacji nie ma.

 

Miałeś już telefon z Biura Utrzymania Klienta? Oni są na ostatnim zakręcie i zazwyczaj dzwonią jak już złożysz wypowiedzenie umowy. Ci mają spuszczone łańcuchy i negocjuje się z nimi dość łatwo.

Odnośnik do komentarza

Te GoClevery polecacie? Nie zacinają sie i nie wylaczaja? Telefon dla mojej kobiety, czasem bywa, ze i spadnie jak dziecko w przedszkolu go wezmie z pytaniem "łonisz mama" ;)

Mam i nie narzekam ;)

Masa aplikacji zainstalowanych i śmiga bez zarzutu :)

Plus 2 sim i że kitkat wychodzi na dniach tzn że nie będzie się tak odczuwało za mało ramu,minus że obudowa się tylna brudzi i poci za bardzo ale zawsze można to ogarnąć stricketem ;)

Odnośnik do komentarza

 

Mała rozdzielczość 800x480, tylko 512 ramu, tylko 4GB pamięci wewnętrznej. Trochę już niedzisiejszy ten tablet, nawet jeśli chodzi o low budget.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...