Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Inne opcje:

SG Trend + tablet Alcatel One Touch Pixi7 za 2PLN

SG Grand Neo za 1 PLN

SG Ace 4 + tablet (lub smartwatch Samsung Gear Fit) za 2 PLN

SG Trend Plus za 1 PLN

Samsung Galaxy S3 LTE + Sony Smartband (lub watchband MYKRONOZ ZEFIT) za 2 PLN

Samsung Galaxy S3 LTE + smartwatch za 69 PLN

 

Duza jest roznica miedzy S3 a S4?

Odnośnik do komentarza

O właśnie, ja też właśnie myślę nad kupnem iPhone, tyle ze 5tki i używki. Rozmyślam między iP5 a Galaxy S4 oraz Xiaomi mi3, problem polega na tym że w podobnej cenie dostane Xiaomi oraz S4 nówkę, a iP5 tylko używkę i tutaj właśnie natrafiłem na coś takiego: http://allegro.pl/apple-iphone-5-16gb-2-kolory-wys-gratis-i4797350432.html, nie wiem co mam sądzić o modelach odnawianych, czy warto się w to w ogóle pakować?

Odnośnik do komentarza

O właśnie, ja też właśnie myślę nad kupnem iPhone, tyle ze 5tki i używki. Rozmyślam między iP5 a Galaxy S4 oraz Xiaomi mi3, problem polega na tym że w podobnej cenie dostane Xiaomi oraz S4 nówkę, a iP5 tylko używkę i tutaj właśnie natrafiłem na coś takiego: http://allegro.pl/apple-iphone-5-16gb-2-kolory-wys-gratis-i4797350432.html, nie wiem co mam sądzić o modelach odnawianych, czy warto się w to w ogóle pakować?

No ja zdecydowałem się na iPhone, jeszcze się zastanawiam, którą wersję. 5S, 5C, czy szarpnąć się na 6. Coraz więcej u mnie sprzętu od apple i innych urządzeń, które zdalnie mogą być obsługiwane tylko z iOS, lub OSX - nie ma appek na androida. Moja SGS2 już powoli dogorywa. Dobrze służyła, złego słowa nie dam powiedzieć, ale nadchodzi moment, że trzeba się przesiąść na nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza

S4 jest zdecydowanie wartym polecenia wyborem. Ja korzystam od 2 miesięcy i jestem przeszczęśliwy, wszystko działa dokładnie tak jak powinno. Dostałem go w Playu, 90zł abo, no limit i 3GB netu.

No muszę przyznać jest moc. Wszystko śmiga płynnie, do tego LTE. I bateria nawet sensownie trzyma jak na taką zabawkę (ładowałem w niedziele i jeszcze mam 30%)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...