Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, potrzebuję wydajnego smartfona. Obecnie mam Galaxy S3 i generalnie jest niezły ale potrafi mnie wk...ić w czasie jazdy samochodem: gdy jadę z włączoną nawigacją i słucham jednocześnie audiobooka to coraz częściej zaczyna mi się wieszać nawigacja. Nie musze wspominać, że w takich chwilach mam ochotę wywalić telefon przez okno.

 

Myślałem nad Galaxy S5. Czy w podobnym budżecie (ok. 1700 zł) można dostać coś mocniejszego i wydajniejszego?

Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie to samo co tio. S3 LTE od ponad 2 lat, ale ostatnio strasznie awaryjny się zrobił (potrafi sam się wyłączyć, problemy z zasięgiem, problemy z GPS-em). Póki co lada moment wymieniam baterię, bo można "ona temu winna", ale też zacząłem się rozglądać za czymś nowym.

 

tio, S5 można wyhaczyć do 1,5k spokojnie. Ja się zastanawiam nad HTC Desire 820, HTC One M8, LG G3, Sony Z2 i - póki co mój faworyt, ale to przez to, że się napaliłem :) - OnePlus One. Aktualnie najpoważniejsi kandydaci to OnePlus One i Z2. Mocne bebechy, aktualne systemy, w testach wypadają bdb, do zdjęć/filmów też jak znalazł.

Odnośnik do komentarza

Po hard resecie Moto g odżyła i już nie żałuję aktualizacji.

Kupiłem sobie jeszcze Miband który powiadamia wibracją o połączeniu i sms. Do tego smart lock i jest git. Te rzeczy "robią robotę" jak dla mnie.

Banda polecam każdemu bo za śmieszną cenę mamy naprawdę przydatną rzecz.

Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie to samo co tio. S3 LTE od ponad 2 lat, ale ostatnio strasznie awaryjny się zrobił (potrafi sam się wyłączyć, problemy z zasięgiem, problemy z GPS-em). Póki co lada moment wymieniam baterię, bo można "ona temu winna", ale też zacząłem się rozglądać za czymś nowym.

 

tio, S5 można wyhaczyć do 1,5k spokojnie. Ja się zastanawiam nad HTC Desire 820, HTC One M8, LG G3, Sony Z2 i - póki co mój faworyt, ale to przez to, że się napaliłem :) - OnePlus One. Aktualnie najpoważniejsi kandydaci to OnePlus One i Z2. Mocne bebechy, aktualne systemy, w testach wypadają bdb, do zdjęć/filmów też jak znalazł.

Za 1500 dostanę telefon z niepewnego źródła na fakturę "vat marża" - czyli bez możliwości odliczenia VATu. Za 1700 dostanę fakturę z normalnym VATem i ponad 300 zł sobie odliczę :)

Odnośnik do komentarza

Banda polecam każdemu bo za śmieszną cenę mamy naprawdę przydatną rzecz.

 

Piszesz o Xiaomi MiBand?

Też miałem. Po jakimś czasie zepsuło mi się śledzenie snu i zapisywanie historii kroków. Zgłaszałem problem na forum Xiaomi, tak jak kilkudziesięciu innych userów, ale odpowiedzi ze strony supportu nie było. Także uważaj na swój egzemplarz ;)

 

Tak jak tio i Perez zastanawiam się nad zmianą mojego S3 na coś nowszego, ale z braku satysfakcjonujących mnie produktów będę zapewne czekał aż Galaxy S6 bądź iPhone 6/6+ zmieszczą się w mój budżet ~1,8k ;)

Odnośnik do komentarza

 

Banda polecam każdemu bo za śmieszną cenę mamy naprawdę przydatną rzecz.

Piszesz o Xiaomi MiBand?

Też miałem. Po jakimś czasie zepsuło mi się śledzenie snu i zapisywanie historii kroków. Zgłaszałem problem na forum Xiaomi, tak jak kilkudziesięciu innych userów, ale odpowiedzi ze strony supportu nie było. Także uważaj na swój egzemplarz ;)

 

Tak jak tio i Perez zastanawiam się nad zmianą mojego S3 na coś nowszego, ale z braku satysfakcjonujących mnie produktów będę zapewne czekał aż Galaxy S6 bądź iPhone 6/6+ zmieszczą się w mój budżet ~1,8k ;)

Kroki i śledzenie snu to akurat bajery mało przydatne, mało dokładne i w ogóle mnie nie interesują ;-)

Tylko powiadomienia i smart lock są dla mnie istotne.

50 zł to nie majątek więc jak rok wytrzyma to wystarczy ;-)

Odnośnik do komentarza

 

Tak jak tio i Perez zastanawiam się nad zmianą mojego S3 na coś nowszego, ale z braku satysfakcjonujących mnie produktów będę zapewne czekał aż Galaxy S6 bądź iPhone 6/6+ zmieszczą się w mój budżet ~1,8k ;)

no to chyba czas oczekiwania +/- 2 lata :-k

 

nie sadze. nie pamietam dokladnie kiedy wyszlo S5, ale ja jakos pod koniec maja zeszlego roku zaplacilem za niego okolo 1900zl. Co prawda S6 ma byc chyba troche drozsze, ale ceny pewnie znowu beda szybko spadaly.

Odnośnik do komentarza

U mnie nieco zmiana planów. OnePlus One wkurza trochę z tym żółtym pasem na ekranie. Gdy dzisiaj do nich napisałem z pytaniem, czy to naprawili, to mi poradzili, abym sobie ściągnął apkę i ekran wyregulował :). Z drugiej strony też sporo zabawy z ewentualną reklamacją. Stąd na dzisiaj coraz bardziej skłaniam się ku Sony Xperia Z2 - cenowo ta sama półka co m.in. OnePlus One czy S5, wynikich w przeróżnych testach bardzo spoko, chwalą recenzenci design i wykonanie, ogólnie bez jakichś znaczących wad.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...