Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje kupić komórkę w plusie (wymóg) abonament (drugi telefon przy obecnej umowie).

Obecnie używam Sony Xperia M2 LTE i poszukuję podobnego aparatu (im taniej tym lepiej).

Wiem, że polecana jest Motorola Moto G ale na dzień dzisiejszy nie jest brana pod uwagę (dostęp w play na allegro kosztuje circa 500-800 PLN).

Odnośnik do komentarza

oferta bez telefonu, nju mobile, masz głos, sms, mms w cenie abonamntu i pakiet 5gb na oba numery, cena: 49zł

 

przykładowo jeżeli tylko gadasz, 19zł usługa rozmow unlimited na komorkowe, plusem nju mobile jest miesieczny okres umowy, usługi właczasz z miesiaca na miesiac, czyli mozesz zaczac od tych 19zł na komórki, albo odrazu od pelnego nolimit za 39zł i potem dokupic/przeniesc drugi nr i masz 2 numery za 49 nolimit

 

www.njumobile.pl


 

kiedy konczy Ci sie umowa ?

żonie kończy się umowa w grudniu i proponują jej dodanie drugiego tel wraz z abonamentem

 

ile ma płacić za oba numery razem ? oba nolimit ? jakie paczki danych ?

Odnośnik do komentarza

popatrz to co podałem lakiemu, dziś bierzesz nr w njumobile za 39zł nolimit + 5gb(lub mniej jak wezmiesz inną usługę), za pol roku przenosisz żonę i płacisz 49zł za dwa numery za nolimit i wspolny pakiet

 

telefon bierzesz z wolnego rynku jaki Ci sie podoba


ja potrzebuję nowego telefonu z abonamentem (żona na plusa), gdyż nie zawsze chce korzystać z służbówki

wez sobie nowy nr z njubmoile i za pol roku przenieś żonę, to ten sam case co napisałem lakiemu

 

na poczatek masz 39zł za nolimit i 5gb netu, a jak przeniesieszesz żone masz 49zł za oba numery i 5gb do podziału

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co napisałeś Smetek :-k Mojej kobicie kończy się umowa jakoś na początku roku, ma mix 30zł, a mi za rok w sierpniu, mam abonament 50zł. To jakbyśmy wzięli tego njumobile to na początek ona ma 39zł/miech i dzwonienie no limit czy sms-y też?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...