Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

zasięgowo to jest Orange(przypominam, że od jakiegoś czasu Orange i T-mobile mają wspólną sieć radiową).

Ale korzystają tylko z niej, czy jak gdzieś mięli swoje stare nadajniki, to dalej z nich korzystają, co daje na przykład lepszy zasięg w niektórych lokalizacjach?

Odnośnik do komentarza

przegladam stronke njumobile i trafilem na cos takiego:

 

 

w miesiącu nie zapłacisz więcej niż 29 zł za:
nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y na komórki w kraju,
internet do 2 GB na pełnej prędkości
oraz nie zapłacisz więcej niż 10 zł za nielimitowane połączenia na numery stacjonarne w kraju.

czyli jak nie dzwonie zagranice oraz na stacjonarne to chyba ta oferta bedzie dla mnie lepsza? bo niby jest jeszcze oferta na karte ze sms i rozmowy za max 28 zł (9 + 19), ale tam nie ma internetu, dobrze mowie? to bez sensu o 1 zl pozbawiac sie neta :P

Odnośnik do komentarza

Smeciu to 49 na 2 wyglada fajnie, ale mam pytanko. Tesciu chce gdzies przeniesc 2 numery firmowe, ale nigdzie nie widze oferty dla firm w nju. Tylko "klient indywidualny" :-k

 

BTW nie moge dojsc jak Ci to 49 wychodzi i do tego 5gb

No limit voice 29 PLN + no limit SMS 9 PLN + internet 3gb 19 PLN + nju dodatkowy 9 PLN = 68 PLN. Albo cos zle ogarniam

Odnośnik do komentarza

Smeciu, czyli jak teraz jestem w Play i chcialbym przenies numer to wybieram tam u nich na stronie usluge wszystko komorkowe za 29 zl (przykladowo) i to juz bedzie caly koszt? bo tam jeszcze mam zaznaczone jakies nju buzz i pisze ze 9 zl na miesiac koszt. rozumiem ze ta usluga za 29 zl skasuje to za 9 zl?

 

@jasonx, potwierdzam, nie ma juz tej oferty Szczurka

Odnośnik do komentarza

Dalej nie widze tych 5gb :P

 

BTW wszystko piknie fajnie, ale chyba nie do konca sie jednak kalkuluje :-k W orange moge wyrwac po 60 PLN od numeru no limity (z tel). Niby oszczednosc 70 na miesiac, czyl na 2 lata około 1700. Doliczajac koszty telefonu to nie do konca to sie oplacalniejsze robi :-k Nie mowiac, ze tamta oferte mozna wrzucic w koszty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...