Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Mam numer w play (starter za pięć złotych) i głównie zależy mi na dużym pakiecie z netem (więcej jak 1 GB do maks. 5 GB).

 

Przenoszę numer do nju i jaką mi tam ofertę polecasz a w okolicach grudnia/stycznia bym chciał żonę też do nju dołączyć ??

to zależy na czym Ci zależy, przenosisz i jak nic nie włączysz i nie korzystasz to masz 9zł na miesiąc(abonament). jak korzystasz z netu i bez stacjonarnych to na poczatek 29zł i masz voice mobile/sms + 2gb netu na poczatek(rosnie z czasem stażu w sieci)

albo 39zł za voice mobile/stacjonarne/sms i 5gb netu(od 28 sierpnia) - pakit bedzie rosł w kolejnych miesiacach

 

jak żonka dolaczyc w grudniu to masz +9zł do każdej opcji i wspólny pakiet danych, ofertę raz w miesiącu możesz zmienic(zmiana nastepuje z kolejnym cyklkem)

Odnośnik do komentarza

Ok. Kupiłem sobie piewrszego smartfona, bo mój dziesięcioletni telefon padł. Jak to początkujący użytkownik mam pewne problemy. Jest apka FB i Messengera, ale one nijak nie chcą ze sobą współpracować, więc konwersacja przez fejsowską aplikację nie jest możliwa. Obie apki sa zainstalowane - fejs działa, ale do messengera nie chce mi się zalogować. Facebook lite działa (jakby co). To jest przypadłość telefonu, czy może trzeba jakieś ustawienia telefonu pozmieniać? Nie zebym plakał z tego powodu, bo przeżyję, ale jestem po prostu ciekaw :)

Odnośnik do komentarza

Zostało mi 985 zł do końca umowy z Play (mam mixa - nie polecam nikomu, gówno potworne). Czy ktoś się orientuje w jaki sposób mogę zerwać umowę z tymi parówami i ile będę musiał zapłacić?

 

Kombinuję w ten sposób, że jeżeli wyjdzie mi jakieś 500 zł kary umownej to może wezmę gdzieś abonament z telefonem, który pogonię na Allegro i wyjdę na zero. Jest to możliwe? :D

Odnośnik do komentarza

Potrzebny telefon dla osoby pracującej w zakładzie, a więc jak najsolidniejszy, głośny dzwonek, głośny głośnik ;) najlepiej z zestawem słuchawkowym, żeby zawsze mieć przy uchu, żeby słyszeć jak dzwoni. No i musi być mocno wyrazisty ekran, czcionka, kolory, bo osoba ma też kłopoty ze wzrokiem na małych ekranach.

 

myPhone Hammer, Maxcom albo Manta Off-Road?

 

 

Czy ten tel:

 

http://www.x-kom.pl/p/205948-smartfon-telefon-fablet-myphone-hammer-pomaranczowy.html

 

będzie pasił z tym:

 

http://www.x-kom.pl/p/167187-sluchawka-zestaw-glosnomowiacy-jabra-bt2046.html

Odnośnik do komentarza

Tydzień na WP i powiem szczerze, że w tej chwili praktycznie wszystko na dużym plusie. System niesamowicie szybki, nowinki jak glance screen czy tap to wake są dla mnie idealnie skrojone. Do tego kompaktowy rozmiar (powyżej 4.5 cala to dla mnie potwór, rozumiem tej mody), dual sim, niska cena... Miód.

Myślałem że będzie ciężko się z googla przenieść ale w zasadzie nie ma problemu. Poczta, kalendarz, kontakty się synchronizują.

 

Także, motzno polecam!

Odnośnik do komentarza

Tydzień na WP i powiem szczerze, że w tej chwili praktycznie wszystko na dużym plusie. System niesamowicie szybki, nowinki jak glance screen czy tap to wake są dla mnie idealnie skrojone. Do tego kompaktowy rozmiar (powyżej 4.5 cala to dla mnie potwór, rozumiem tej mody), dual sim, niska cena... Miód.

Myślałem że będzie ciężko się z googla przenieść ale w zasadzie nie ma problemu. Poczta, kalendarz, kontakty się synchronizują.

 

Także, motzno polecam!

Popieram. Ja mojej Lumii 532 jestem mocno zadowolony. Jedyny minus to mała liczba apek, ale za to domyślne aplikacje od Microsoftu są zajebiste.
Odnośnik do komentarza

Też mam 532.

 

Btw masz czasami tak, że po naciśnięciu przycisku wybudzenia ekran podświetla się z opóźnieniem (1-2 sekundy)?

 

Ja tak mam w tym modelu. W 530 było ok.

 

Korzystam z WP od roku i nie wyobrażam sobie w chwili obecnej przejścia na jakikolwiek inny system. Android jest u mnie spalony po Xperii E, którą miałem przez kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza

 

Też mam 532.

Btw masz czasami tak, że po naciśnięciu przycisku wybudzenia ekran podświetla się z opóźnieniem (1-2 sekundy)?

 

Ja tak mam w tym modelu. W 530 było ok.

 

Korzystam z WP od roku i nie wyobrażam sobie w chwili obecnej przejścia na jakikolwiek inny system. Android jest u mnie spalony po Xperii E, którą miałem przez kilka miesięcy.

Korzystałeś z jakiegoś innego telefonu z Androidem ? Mam Sonego z firmy i ta ich nakładka to jest istny dramat. Intuicyjności i prędkość działania na poziomie ameby. Android w np. Telefonach samsunga jest zupełnie czymś innym.
Odnośnik do komentarza

Też mam 532.

 

Btw masz czasami tak, że po naciśnięciu przycisku wybudzenia ekran podświetla się z opóźnieniem (1-2 sekundy)?

Tak. Kolejny bug, to że jak kilka razy włączam/wyłączam 3g albo wi-fi to za którymś razem w końcu się nie włącza i muszę resetować tel. Ale poza tym nie narzekam na nic. Jestem tylko ciekawe jak W10M będzie funkcjonował.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...