Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moj tesciu jest obecnie na lodce miedzy Kanarami a Gibraltarem xD teoretycznie powinien wlasnie doplywac i zlapie w koncu kontakt ze swiatem, bo oczywiscie nie ma pojecia o tym co sie dzieje teraz w Polsce, a lot ma zaplanowany na niedziele xD 

 

Najbardziej prawdopodobne, ze jednak poleci na 2 tygodnie do corki do Edynburga, chyba ze da rade dzisiaj przed polnoca doleciec do Polski ;)

 

Wszedzie tak dzisiaj dojebalo sniegu, czy tylko na mazurach?

 

20200314_074629.jpg

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Ależ dobre było wczorajsze spotkanie na discord :D Były minusy, bo se rozlałem sok w całym pokoju niemal i zejście z mojej strony było nagłe, ale generalnie forumge na odległość daje radę :D 

I polecam uż. @verlee, wcześniej nie mieliśmy okazji się widzieć/rozmawiać, a wczoraj jak stare, łyse konie gadaliśmy :D 

Potwierdzam. Choć niedługo byłem, bo żona mnie jebała z sypialni, że jesteśmy za głośno, to kolega verlee jest dobrym ziomkiem.

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Kuchar napisał:

Potwierdzam. Choć niedługo byłem, bo żona mnie jebała z sypialni, że jesteśmy za głośno, to kolega verlee jest dobrym ziomkiem.

 

 

No ja podobnie. Jakimś nieodpowiedzialnym parsknieciem obudziłem młodą. Jak moja luba wpakowala sie do pokoju to mniej bym się wystraszył wycieczki z Mediolanu, tylko pierdolnalem laptopa że niby to nie ja ;)

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...