Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, me_who napisał:

Nie rozumiem? No są wszyscy poza kadrą zarządczą, która jeśli ma dzieci, to ma dorosłe ;) Po prostu "wy się zarażajacie, a ma sobie przeczekamy w domku"  ;)

U mnie co prawda jest ekipa szkieletowa, ale w kwestii zarządzających wyglada to identycznie. Wszyscy na urlopach.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, stefan1984 napisał:

W weekend Steam pobił rekord graczy online, jednocześnie zalogowanych było 20 milionów, z czego 6 w grze. Na pierwszym miejscu 900 tysięcy grających w CSa, ale dziewiąte miejsce FMa 2020 też cieszy ?

 

Dziś do powszechnie obleganego Wydziału Komunikacji rejestrować auta, kurwa mać... Co prawda udało się tydzień temu zarejestrować przez internet (u nas trzeba to robić w tuż po północy z niedzieli na poniedziałek, za dwie godziny zazwyczaj nie ma miejsc) i długo tam nie będę, ale i tak najchętniej bym to zlał i został w domu.

 

No to jest właśnie to. No ludzie muszą zrobić remont teraz, więc zapychają markety, muszą rejestrować samochód, bo świat im się zawali.

 

Ja od rana mam szał pizdy z telefonami, bo np. zaczynają pracę zdalną, a hasła do maila nie znają...

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, Vami said:

Masakra... Globalna recesja, ja bez pracy i środków do życia, z masakrycznymi długami, bo jakiś jebany chinol miał ochotę na nietoperza... Niedługo fala samobójstw właścicieli małych firm.

 

To nie ty Vamiś napierdalałes się z niewolnicznego korpo życia, podczas gdy będąc na swoim możesz czerpać pełnymi garściami z życia i jesteś wolny niczym ptak (ograniczany jeno przez ciemię podatków od kurew z rządu)? :-k 

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
  • Nie lubię! 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, T-m napisał:

 

To nie ty Vamiś napierdalałes się z niewolnicznego korpo życia, podczas gdy będąc na swoim możesz czerpać pełnymi garściami z życia i jesteś wolny niczym ptak (ograniczany jeno przez ciemię podatków od kurew z rządu)? :-k 

Dobra, weź mu już nie dopierdalaj.

Teraz, jmk napisał:

W Szczecinie nowy przypadek to kobieta z Urzędu Wojewódzkiego.

Skąd info?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

W Szczecinie nowy przypadek to kobieta z Urzędu Wojewódzkiego.

 

No u nas w Kroto też, gorzej, że to ten którego jak brali to wszyscy się zarzekali, że nie miał nic wspólnego z nikim kto mógłby być nosicielem koronawirusa. Przypomniało im się na SORZE. Więc koleś zabrał ze sobą kilka osób na kwarantanne w tym załogę karetki. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Nie rozumiem? No są wszyscy poza kadrą zarządczą, która jeśli ma dzieci, to ma dorosłe ;) Po prostu "wy się zarażajacie, a ma sobie przeczekamy w domku"  ;)

Miałem na myśli, ludzie mają dzieci w domu, więc wolą spędzać czas w biurze :)

 

 

 

A moje dzieci właśnie dostały z przedszkola kody do platformy z lekcjami online. Ciekawe jak to pójdzie.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz w życiu an Home Office :D Oczywiście cos już tam kiedyś z domu robiłem, czy po godzinach, czy an urlopie albo chorobowym jak było coś super pilnego. Ale żeby tak siedziec w domu i oficjalnie być w pracy to chyba pierwszy raz. Obawiam sie tylko, że program mailowy nie wytrzymał, ze wszyscy z niego korzystają i sie zapchał, bo od godziny nie ma żadnych maili, w tym tych wysyłanych na próbę przeze mnie :D 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mauro napisał:

Pierwszy raz w życiu an Home Office :D Oczywiście cos już tam kiedyś z domu robiłem, czy po godzinach, czy an urlopie albo chorobowym jak było coś super pilnego. Ale żeby tak siedziec w domu i oficjalnie być w pracy to chyba pierwszy raz. Obawiam sie tylko, że program mailowy nie wytrzymał, ze wszyscy z niego korzystają i sie zapchał, bo od godziny nie ma żadnych maili, w tym tych wysyłanych na próbę przeze mnie :D 

Utknęły w Berdyczowie

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...