Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież na YT zarabia się przede wszystkim ze współprac z markami i ew. donejtow podczas lajwow. Możesz mieć kanał na 80-100k subskrypcji, a całkiem nieźle sobie radzić.

 

Tylko grając w FM-a ciężko będzie to poskładać ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, beeres napisał:

Przecież na YT zarabia się przede wszystkim ze współprac z markami i ew. donejtow podczas lajwow. Możesz mieć kanał na 80-100k subskrypcji, a całkiem nieźle sobie radzić.

 

Tylko grając w FM-a ciężko będzie to poskładać ;)

Patostremer da zawsze radę.

 

Za 10 złotych zmienię bramkarza na napastnika. Uwierz da radę.

 

Organizuję w edytorze nową drużynę, wpłać 10 a będziesz w niej zawodnikiem, już wpada 990 złotych za 1 drużynę, nie pisząc o drużynach rezerw i juniorach. 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

btw wczoraj na diskordzie padl pomysl powolania do zycia efemerycznego projektu forumcm.tv, w ramach ktorego forumowicze strimowaliby jakies gierki. mozna by tez powolac do zycia jakis podcast, nie wiem

 

ale jesli ktos serio mysli o rozpoczeciu dzialanosci w necie to moze to byc fajna okazja do treningu

 

ja bym np bardzo chetnie posluchal @Vami opowiadajacego o pilce na jakims samoa albo tuvalu

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Nie. Wziąłem wolny dzień, patrzę jak się rozwija sytuacja (zarówno na mieście, jak i w firmie) i wieczorem podejmę decyzję co dalej (może np. będę jeździć metrem znacznie wcześniej, nie wiem, cokolwiek).

 

Tzn. firmę poinformowałem, no spoko, że zapewniacie "bezpieczeństwo w miejscu pracy", ale kto mi zapewni bezpieczny dojazd do pracy :P 

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...