Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Hajd napisał:

btw wczoraj na diskordzie padl pomysl powolania do zycia efemerycznego projektu forumcm.tv, w ramach ktorego forumowicze strimowaliby jakies gierki. mozna by tez powolac do zycia jakis podcast, nie wiem

 

ale jesli ktos serio mysli o rozpoczeciu dzialanosci w necie to moze to byc fajna okazja do treningu

 

ja bym np bardzo chetnie posluchal @Vami opowiadajacego o pilce na jakims samoa albo tuvalu

Co zabawne, to ostatnio wrzucilem MT pomysl uruchomienia bloga w domenie forumkowej, gdzie wlasnie takie kreatywne jednostki jak schizzm czy Vami moglyby pisac, a jednoczesnie mozna by to bylo latwo promowac poza forumkiem (bo bylby to artykul, a nie post na forum, odbior jednak kompletnie inny). Taki pomysl mi wpadl po tym artykul Arka96 o szukaniu ludzi z polskimi korzeniami przez FM-a, jakby cos takiego powstalo u nas, to by sie forumek fajnie rozpromowal :-k no i korzysci pod katem SEO, ale to inny temat.

 

Pozniej troche mi zapal spadl i stwierdzilem, ze nikt by sie nie udzielal, ale jesli sa chetni, to dajcie znac, odpale to.

5 minut temu, schizzm napisał:

Wczoraj widziałem że był organizowany lot do domu z Barcelony na dzisiaj. Nie wiem, jak szybko zszedł, ale jak wszedłem w link to zostały tylko 4 miejsca za 490 euro :) 

Moj tesciu kibluje pod lotniskiem w Madrycie, jutro ma miec lot do Berlina, pociag do Frankfurtu nad Odra i tam pieszo chce przekroczyc granice. Jeszcze nie wie co dalej, czy jakies polskiebusy jezdza czy pociagiem czy jak?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

Zresztą coraz bardziej jestem bliski stwierdzenia jebać to, złapać skurwysyna, przechorować dwa tygodnie z opcją kwarantanny w domu (mieszkam sam) i z głowy ;) 

 

Tylko kto mi będzie zakupy pod drzwi donosił :-k :P 

No jak ogłosili, że w Anglii płacą za zarażenie się (do badań) to też sobie żartowałem, że lepiej teraz za 4000€, niż za 2 tygodnie za darmo, ale podobno można to przechodzić wielokrotnie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

Zresztą coraz bardziej jestem bliski stwierdzenia jebać to, złapać skurwysyna, przechorować dwa tygodnie z opcją kwarantanny w domu (mieszkam sam) i z głowy ;) 

 

Tylko kto mi będzie zakupy pod drzwi donosił :-k :P 

No w sumie :-k

- Dzień dobry, chciałbym zgłosić koronawirusa

- Winszuje sobie pan leżeć w domu czy hospitalizacja?

- Domek

- Rozumie pan, że to kwarantanna i nie można wychodzić?

- TAK :wub:

- Czy ma kto panu dostarczać zakupy?

- Nie. Poproszę takie niewyszukane, paelle, owoce morza, sangria, nic fikuśnego.

- Rozumiem. Czy ma pan jak zająć czas?

- Biblioteka GOG 400+ tytułów

- Dziękuję za zgłoszenie, miłego piwniczenia.

  • Lubię! 8
  • Haha 5
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Fenomen napisał:

no wlasnie kurla :-k koncza sie ksiazki do przeczytania, a siedzenie na dupie dopiero sie zaczelo :D trzeba cos dokupic :-k

Proponuję Marian Zacharski Kody Wojny, niemiecki wywiad radiotechniczny w latach 1905-1945

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Hajd napisał:

A jak chciałbyś to zrobić? Temat oczywiście był dyskutowany w MT, ale na drodze stanęły koszty – Perez powiedział, że nasze forum ma taki skrypt, ale jego uruchomienie i dalsze użytkowanie kosztuje, i to niemało.

75 dolcow jednorazowo i pozniej 10 co pol roku? Jak MT jeat takie skape, to sam zaplace te niesamowite sumy :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...