Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Brachu napisał:

Proponuję Marian Zacharski Kody Wojny, niemiecki wywiad radiotechniczny w latach 1905-1945

dzieki, ale liste ksiazek, ktore chce przeczytac mam mniej wiecej gotowa, tylko dzis rano nie udalo mi sie zlozyc zamowienia :-k sprobuje po pracy

Odnośnik do komentarza

No ja mam wątpliwości przede wszystkim czy jest dla kogo pisać. Na forum kręci się kilkadziesiąt osób, debiutanta jak są awardsy to zupełnie nie ma z kogo wybierać. Nie jestem przekonany, czy nie jesteśmy po prostu wymierającym pokoleniem. Bo jak ma kto tworzyć treść, to faktycznie koszty są znikome, ale te osoby się szybko zniechęcą jeżeli nie będzie odbiorców. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, verlee napisał:

na zewnętrznej platformie nie trzeba płacić dolarów i nie ma zysków SEO dla forum więc chyba nie o to @Reaper chodziło

Nie mam 100% pewnosci, ale taka 95%, ze tematy/posty albo wcale albo bardzo slabo sie pozycjonuja. Takie artykuly tez sie dobrze nie czyta, bo tak jak wspominalem, odbior jest inny jesli jest to w strukturze forum, a inny jesli platforma blogowa.

Odnośnik do komentarza

Wywalic hajs zawsze mozna, zanim sie na to ktokolwiek zdecyduje, to powinnismy znalezc jakich autorow tresci. Zreszta ja to widze bardziej jako taka zabawe dla nas - a to jakis strimek, a to artykulik o czyms, a to jakis podcast.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hajd napisał:

Wywalic hajs zawsze mozna, zanim sie na to ktokolwiek zdecyduje, to powinnismy znalezc jakich autorow tresci. Zreszta ja to widze bardziej jako taka zabawe dla nas - a to jakis strimek, a to artykulik o czyms, a to jakis podcast.

Na moje oko to Reaper właśnie szukał autorów treści, zanim wspomniałeś o tych niemałych kosztach. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hajd napisał:

Wywalic hajs zawsze mozna, zanim sie na to ktokolwiek zdecyduje, to powinnismy znalezc jakich autorow tresci. Zreszta ja to widze bardziej jako taka zabawe dla nas - a to jakis strimek, a to artykulik o czyms, a to jakis podcast.

 

Dlatego bardzo spoko byłoby stworzyć jedno konto, które byłoby obsługiwane przez osoby chcące. @lad z kącikiem taktycznym z przykładami w lidze szwedzkiej.  @Vami coś o komuchach. W momencie gdy forumowicze zaczną chociażby włączać kanał w tle to na twitchu on automatycznie idzie do góry, zwiększają się followy i kasa spływa na forum szerokim strumieniem ;) 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jak się zdenerwowałem/zdziwiłem. Zacząłem czytać Battlecry for freedom i chciałem sobie równolegle puszczać Civil War Kena Burnsa. I jakież było moje rozczarowanie, że zostało to usunięte z Netflixa 22.02 :( Kurde, jeden z pierwszych tytułów jakie miałem na wishlist i oczywiście tak się do tego zabrałem, że usunęli.

 

Btw - z Burnsowych tematów, to miniserial o Prohibicji jest imo genialny :wub: Nie jest to poziom Wietnamu, ale ilość starych fotografii i filmów, jak zwykle w połączeniu z fantastycznie dobraną muzyką z epoki, tym doskonałym lektorem, no znakomitą tematyką - no mniut. Jak ktoś lubi historię USA, to must watch.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Mauro napisał:

Maile schodzą seriami. Nawet sporo się dzieje, ale bardzo fajna taka praca zdalna

 

 

No ja nie wiem ocb ale chyba ilośc ludzi w internecie wygląda tak, że mnie wywala z 2 paneli np i nic nie mogę zrobić....

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...