Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Kuchar napisał:

To na dzisiaj było? Jeśli nie, to mogę spróbować coś z firmy zorganizować. 

 

Panie, Ty jak mi podstawisz nową Toyotę to się nie wypłacę ;). Nie, to tak na środę lub piątek celuję - trzeba przed świętami trochę gratów ogarnąć. 

Odnośnik do komentarza

@Scorpio - skończyłem 2020 w MLB. Debiutancka 1/3 sezonu dosc słaba. 0.202, 9 HR i... RBI na teraz nie pamiętam, ale słabo. White Sox na początku sierpnia jeszcze walczyli o dywizje (-5 do Twins), ale potem wszystko się posypalo i z początkiem września zaczęły się dożynki. Ostatecznie ligę wygrali Phillies, drugi raz z rzędu WS przegrali Astros.

 

Trochę niepewnie wszedłem w offseason, ale White Sox zaproponowali mi kolejna roczna umowę. Zgodzilem się, chociaż kadrowo zapowiada się gorszy sezon niż poprzedni, no ale dzięki temu raczej będę grał i dalej się rozwijał. 

Teraz zaczalem Spring Training i jest po prostu źle, w ogóle gra mi nie siedzi. Poziom pitcherow spadł mi już nawet do Veteran i nic mi to nie daje :/

 

BTW jaka masz strategie przy odbijaniu? Ja ogólnie używam normal swing, contact używam gdy jestem 0-2 / 1-2 i czasem 2-2. Z kolei power swingi zostawiam na 3-0 i 3-1, czasami też atakuje powerem pierwszy pitch, szczególnie jeśli akurat wchodzi świeży pitcher, bo lubią na start rzucić fastballe w sam środek ;)

 

Odnośnik do komentarza

Ja nie znałem takiego znaczenia słowa „alternatywka” natomiast pozostałe gdzieś tam przewijały się w socjalach.
Nie wiem jak wyglada ogłaszanie wyników takiego młodzieżowego słowa roku, ale taką transmisję gdzie prof. Miodek lub prof. Bralczyk opsiują znaczenie słowa na uroczystej gali w stylu oscarów chętnie bym zobaczył
Odnośnik do komentarza

Posłuchałem sobie Hołowni i tak jak fajnie chłop mówi i się z nim w wielu miejscach zgadzam, tak zastanawiam się, jaki jest jego target. Nie ma czegoś takiego w Polsce (a przynajmniej nikt sobie nie zdaje z tego sprawy, nawet ci, którzy pod tę kategorię się łapią) jak lewica chrześcijańska, a już jeśli chodzi o obyczajowość, to KRK w Polsce prędko się nawet za centrum nie wypuści. A tymczasem on jedną nogą stoi po tradycyjnie prawej, katolickiej stronie (przez co antyklerykalna lewica na niego nigdy nie zagłosuje), a z drugiej życzliwie mówi o lewackich fanaberiach typu wegetarianizm i społeczności LGBT (przez co porządni chrześcijanie też będą się od niego trzymali z daleka). 

 

U nas się te zachodnie wynalazki prędko nie przyjmą ;) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

W związku ze zbliżającym się końcem roku, zrobiłem sobie zestawienie aut, które będziemy wymieniać w przyszłym roku. Jakie było moje zdziwienie podczas zapisywania pliku, gdy się okazało, że już takie coś sobie zrobiłem we wrześniu. Kompletnie o tym zapomniałem. Ale nie to było dziwne, bo zapomnieć się zdarza każdemu. Najdziwniejsze, że tabelki są niemal identyczne. Jest ten sam układ, te same nazwy kolumn, auta są posegregowane w ten sam sposób. Różnią się jedynie formatem wpisania daty i tym, że w tej wrześniowej tabelce jest pogrubione obramowanie w nazwach kolumn :-k

Fajnie pracują nasze umysły :)

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, tio napisał:

Tak jak mnie ta kandydatura na początku zdziwiła tak teraz jestem za. Chciałbym mieć prezydenta Hołownię.

Jak lubię gościa słuchać, czy czytać, tak nie wiem czy się nadaje na urząd prezydenta i czy to nie będzie Kukiz bis, czy jest w stanie zdobyć więcej głosów  :-k Na pewno się będę przyglądał temu co będzie robił

Odnośnik do komentarza

Kukiz był niebezpiecznym psycholem, który przywrócił do żywych ludzi z Solidarności Walczącej, a na salony wpuścił faszystów. Dodatkowo służył skanalizowaniu w jednym nurcie politycznym wielu niemądrych czy wręcz szkodliwych nurtów szuryzmu, czym dał głos środowiskom słusznie wykluczonym politycznie. No i program wyborczy oparł na jednym postulacie, który całkowicie by go wyeliminował z polityki :keke: 

Z Hołownią można się nie zgadzać, ale nie spodziewam się po nim takich decyzji. Prędzej bym go porównał do Biedronia. Bardziej niż jego nadzieje na prezydenturę - imo żadne, jak u Kukiza - ciekawi mnie dalszy los jego poczynań. IMO jak Kukiz po wyborach założy sobie partię, tylko kalendarz wyborczy mu nie sprzyja. Nie bardzo wiem, co chce zrobić z  hipotetycznym entuzjazmem związanym z jego wynikiem - przecież do kolejnych wyborów on dawno zniknie. Mógłby być fajnym refreshem dla KO, ale przy takim kalendarzu wyborczym jak w 2015.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...