Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co do SWOS-a 2020, warto mieć na uwadze ten projekt, bo tym razem to nie zwykły update, a zupełne przeportowanie gry na współczesne maszyny.

A tym samym autorzy tego portu zapowiadają, że nie powinno być problemów z późniejszym rozbudowywaniem gry (odwzorowanie współzcesnych modeli rozgrywek, dodanie lig, zaimplementowanie konkretnych systemów rozgrywkowych w danych krajach itp.). Także, oby to się udało w pełni :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, schizzm napisał:

Co do SWOS-a 2020, warto mieć na uwadze ten projekt, bo tym razem to nie zwykły update, a zupełne przeportowanie gry na współczesne maszyny.

A tym samym autorzy tego portu zapowiadają, że nie powinno być problemów z późniejszym rozbudowywaniem gry (odwzorowanie współzcesnych modeli rozgrywek, dodanie lig, zaimplementowanie konkretnych systemów rozgrywkowych w danych krajach itp.). Także, oby to się udało w pełni :) 

Jak nie naprawili spadku wartości piłkarzy kupowanych przez gracza, to grrr...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

@me_who trochę zazdro z tym Blue Jays, bardzo mi się podoba ich stadion w grze :wub: 

 

A... i jeszcze jedno, wymuszałeś jakiś transfer czy wszystko zostawiałeś swojemu biegowi?

Oidp z Mets mnie sami oddali, potem z Mariners sam poprosiłem jak dwa sezony kisiłem się w Double A i na koniec kontraktu z Twins, bo nie było szans na playoffs, więc poprosiłem o trade do contendera - tak trafiłem na pół roku do Nationals. A przy okazji Twins coś tam za mnie dostali, a jakbym odszedł na FA to zapewne dostaliby tylko kompensujący pick w drafcie (o ile gra coś takiego w ogóle odtwarza) od mojego przyszłego pracodawcy.

No Blue Jays wziąłem dlatego, że tam jest imo najlepsza atmosfera w MLB. Proponuję zobaczyć ich starcie z Astros z 2015 albo walk-off HR w World Series z Phillies z 1993. Niestety gra aż tak dobrze tego nie odwzorowuje :D      

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gabe napisał:

Posłuchałem sobie Hołowni i tak jak fajnie chłop mówi i się z nim w wielu miejscach zgadzam, tak zastanawiam się, jaki jest jego target. Nie ma czegoś takiego w Polsce (a przynajmniej nikt sobie nie zdaje z tego sprawy, nawet ci, którzy pod tę kategorię się łapią) jak lewica chrześcijańska, a już jeśli chodzi o obyczajowość, to KRK w Polsce prędko się nawet za centrum nie wypuści. A tymczasem on jedną nogą stoi po tradycyjnie prawej, katolickiej stronie (przez co antyklerykalna lewica na niego nigdy nie zagłosuje), a z drugiej życzliwie mówi o lewackich fanaberiach typu wegetarianizm i społeczności LGBT (przez co porządni chrześcijanie też będą się od niego trzymali z daleka). 

 

U nas się te zachodnie wynalazki prędko nie przyjmą ;) 

On nie jest zadna lewica chrzescijanska, to katolicki fundamentalista, ktory jest pomiedzy PO a PiS jesli chodzi o poglady. A jego targetem sa ludzie typu "jestem ochrzczony, niewierzacy, ale nie przeszkadza mi gwalcenie dzieci przez ksiezy, wiec nie dokonalem apostazji" + "kosciol otwarty" (czyli pedofilia w kosciele jest zla, ale nalezy wysluchac i zrozumiec obie strony sporu :kekeke: ). Jest tym bardziej niebezpieczny, ze jest przypudrowanym panem z telewizji, wiec ociepla stosunek KK.

  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

 

Mnie najbardziej bawi mówienie tej prawicowej szurii o tym, że "dzisiaj Nobel to już nie jest to, co kiedyś" :iksde: Jestem przekonany, że gdybyśmy przenieśli się w czasie o 60 lat, to po Noblu dla Sartra ci sami ludzie prezentowaliby takie same oburzenie. Ciekawe kiedy był ten "prawilny" czas literackiego Nobla? :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...