Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Dane na pochodzą z policyjnego Systemu Ewidencji Wypadków i Kolizji z okresu 2007-2018 udostępnionego przez Komendę Główną Policji dla sieci Miasta dla Rowerów.

Interpretując zestawienia należy wziąć pod uwagę zdarzające się błędy w Systemie oraz fakt, że część zdarzeń nie jest zgłaszana.

 

Szanuję :keke: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Gacek rok temu niemal nie przejechał pieszego, który przechodził na zielonym świetle i od roku stara się nas przekonać, że to nie była jego wina. Gacku drogi - sam fakt, że od roku nas tym meczysz świadczy o tym, że wyrzuty sumienia nie dają Ci spokoju. Ale to nie nas powinieneś prosić o przebaczenie. Idź i odkup swoje winy. Amen.

  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Kinas, ale dlaczego chcesz zawężać wyszukiwanie wyłącznie do wypadków na przejściach? Zwłaszcza, że statystyki zawierają również takie absurdy, jak w linku, który wklejałem rano. W przypadku potrącenia na pasach zawsze w pierwszej kolejności jest domniemanie winy kierowcy. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, tio napisał:

Gacek rok temu niemal nie przejechał pieszego, który przechodził na zielonym świetle i od roku stara się nas przekonać, że to nie była jego wina. Gacku drogi - sam fakt, że od roku nas tym meczysz świadczy o tym, że wyrzuty sumienia nie dają Ci spokoju. Ale to nie nas powinieneś prosić o przebaczenie. Idź i odkup swoje winy. Amen.

@me_who przeproś, że prawie przejechałeś pieszego przechodzącego na zielonym świetle :keke: 

A moje wyrzuty sumienia szybko ukoiły przeprosiny od samego pieszego, który zrozumiał swój błąd.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gacek napisał:

Tą drugą drogą paru moich znajomych pruje nawet nie na granicy przepisów, co na granicy możliwości silnika

Fajnych masz kolegów.

Godzinę temu, Vami napisał:

Tyle stron się gimnastykujecie na dyskusję z dogmatycznymi lewakami, kiedy wiadomo, że chodzi przecież o podskórne uprzedzenia względem lepszych/mocniejszych/silniejszych/bardziej inteligentnych/sprawniejszych/itd. Socjalizm to filozofia porażki - jak słusznie zauważył Winston Churchill, a aktywizm miejski jest kolejną mutacją wywodzącej się z tego mindsetu walki klas. Z lewaków należy drwić, a na pewno ich postulatów nie słuchać. I oczywiście zbierać broń, gdy przyjdą masą (bo w demokracji czyli rządach tłumu zawsze wygrywają populiści, a tłum z natury jest głupi, więc jak powiedział Lenin wystarczy wprowadzić demokrację, aby ludzie wprowadzili komunizm) można było ich wystrzelać. Lewak na odległość jest śmieszny, lewak w parlamencie jest alarmem, lewak pod Twoim domem - to sygnał to otwarcia ognia.

Chyba ci się wczytał skrypt sprzed paru lat xD

Odnośnik do komentarza

Lepsze byłoby głosowanie przeciwko podwyżce akcyzy? A jak tam selfiaczki Jachiry?

 

Narodowcy nie są za wolnym rynkiem. Liberałowie są i tacy są w szeregach konfederacji, którzy weszli do sejmu.

 

Nie wiem czego oczekujesz Reaper? Zobaczmy kto jak będzie głosował w sprawach gospodarczych to pogadamy. Albo kto jaki projekt ustaw złoży. Z tego możesz rozliczać.


https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=9&NrPosiedzenia=1&NrGlosowania=42

https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=9&NrPosiedzenia=1&NrGlosowania=40

 

To chyba dwa istotne do tej pory głosowania.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pushek_ napisał:

 ale to chyba w stylu takich skinsów? czy źle myślałem?

Nie widziałem Skins, więc ciężko mi powiedzieć. Ale dla mnie ten serial był dość ciężki, choć przecudowny. Dla Ciebie IMHO może być trochę ciężki, ale Ty sam lepiej siebie znasz ;) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kinas napisał:

śmiertelne wypadki jednak są zgłaszane, nie uważasz? i i jasne, komuś się mogło coś źle wklepać, ale nie w tak olbrzymiej skali

 

Tak. Ale tak samo uważam, że masa wypadków spowodowanych przez nieodpowiedzialnych pieszych nie jest zakwalifikowana dobrze, bo wystarczy, że spierdolą z miejsca wypadku, a ty weź wytłumacz policjantowi, że to przez pieszego. Już widzę, jak wierzy. I żeby nie było - ja tam akurat jestem za podniesieniem taryfikatora mandatów za spowodowanie wypadku z pieszym w roli celu na drodze, ale uważam za dramatyczne nadużycie, jeśli będą mieli bezwzględne pierwszeństwo, bo to przyniesie więcej bezmyślności pieszych niż pożytku.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...