Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Scorpio napisał:

Chuja tam. Dzisiaj czwartek, czyli ostatni dzień pracy. 

Propsuje, ja rowniez dzis koncze tydzien pracy. A, we wtorek sobie zrobilem wolne, a wczoraj bylem na jednym spotkaniu, a reszte czasu pracy gralem w szachy w internecie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.11.2019 o 10:16, Gabe napisał:

No i jeszcze - ja wiem, że to niepopularna opinia, ale przejścia dla pieszych są - jak sama nazwa wskazuje - dla pieszych.

Sama nazwa wskazuje, że sa to przejscia, a nie np. wybiegi czy pastwiska. A skoro przejscia, to latwo wydedukowac, ze przechodzi sie przez cos. Przez co? A przez jezdnie, ktorej czescia jest wspomniane przejscie. A jezdnia, jak sama nazwa wskazuje, sluzy do jezdzenia.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, SZk said:

Sama nazwa wskazuje, że sa to przejscia, a nie np. wybiegi czy pastwiska. A skoro przejscia, to latwo wydedukowac, ze przechodzi sie przez cos. Przez co? A przez jezdnie, ktorej czescia jest wspomniane przejscie. A jezdnia, jak sama nazwa wskazuje, sluzy do jezdzenia.

to dlaczego można parkować na chodniku? :-k

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...