Skocz do zawartości

FM 2008 Gold Demo


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie pytanie - jak długo grałeś w FM 2008?

 

7 meczów Newcastle. Może jeszcze ruszę demo, by lepiej przyjrzeć się najważniejszej części - silnikowi meczowemu, to ona zadecyduje czy kupię nową grą. Na razie odniosłem wrażenie że piłkarze bardziej skrupulatnie realizują taktykę co jest na plus IMHO, ale rzetelna opinia tego elementu wymaga więcej testów. Nowe opcje widać od razu.

Odnośnik do komentarza
7 meczów Newcastle. Może jeszcze ruszę demo, by lepiej przyjrzeć się najważniejszej części - silnikowi meczowemu, to ona zadecyduje czy kupię nową grą. Na razie odniosłem wrażenie że piłkarze bardziej skrupulatnie realizują taktykę co jest na plus IMHO, ale rzetelna opinia tego elementu wymaga więcej testów. Nowe opcje widać od razu.

Więc nie możesz oceniać nowych opcji,po rozegraniu siedmiu meczy.Żeby dokładnie ocenić nowe opcje trzeba rozegrać parę sezonów.;)

Odnośnik do komentarza

W nowym FM zauważyłem, że lepiej działa lista transferowa :) Wystawiłem dwóch zawodników rezerwowych i do tego z nieimponującymi skillami na listę, a na drugi dzień zgłosiły się po nich kluby. Pamietam jak w poprzednich FM'ach się męczyłem ze sprzedażą takich właśnie zawodników. Rozegrałem jak narazie 2 mecze oficjalne oraz 6 sparingów. Gra wygląda lepiej niż jej poprzedniczka. Teraz czas tworzyć zabójczą taktykę sasasa by od samego początku ownować w full wersji :)

Odnośnik do komentarza
W nowym FM zauważyłem, że lepiej działa lista transferowa :) Wystawiłem dwóch zawodników rezerwowych i do tego z nieimponującymi skillami na listę, a na drugi dzień zgłosiły się po nich kluby. Pamietam jak w poprzednich FM'ach się męczyłem ze sprzedażą takich właśnie zawodników. Rozegrałem jak narazie 2 mecze oficjalne oraz 6 sparingów. Gra wygląda lepiej niż jej poprzedniczka. Teraz czas tworzyć zabójczą taktykę sasasa by od samego początku ownować w full wersji :)

ja gram atletico i stosuje 4-1-2-3 i na razie wszystkich łomotam. Grunt to zablokować środek bo coś dziwnie wyglądają rajdy z piłką. Zamiast na prędkości dryblować to przetrzymują piłę i ewentualnie podają ale strat jest z tego mnóstwo. Dobrze za to działają prostopadłe piłki i mam wrażenie że piłkarze lepiej wykonują polecenia taktyczne :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de89c860730d9751.html. Na razie tylko kilka meczy ale jestem pozytywnie nastawiony. A z (Man Utd przegrałem tylko dlatego że poszedłem po coś do picia do kuchni i w końcówce nie dałem poleceń indywidualnych dla Naniego który wszedł i on mi strzelił ale ogólnie we wszystkich meczach miałem przewagę więc na razie gra sie łatwiej niż w 2007)

Odnośnik do komentarza

Dzińdybry, to może ja dorzuce swoje 3 grosze :>

 

Ogólnie gra się fajnie, skórka ładna, transfery poprawione, dodany motyw z zadowoleniem kibiców po każdym nawet sparingowym meczu, podczas meczu zawodnicy biegają jakby inaczej, piłka czasem żyje własnym życiem ( może jest zdalnie sterowana) boli mnie tylko zupełny brak pressingu ( próby odbierania piłki zaczynają się na 16m) i marnowanie sytuacji sam na sam przez Topowych "strajkerów".

 

Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Będzie patch w dniu wydania? Bo ten bug z pressingiem czyni oglądanie meczu wyjątkowo bolesnym.

dokladnie, obroncy zachowują sie bardzo dziwnie, zamiast wyjsc do np, to oni sie cofaja, pomocnicy tez nie najlepiej, zamiast sprobowac dryblingu caly czas przetrzymuja pilke. Miejmy nadzieje, ze poprawia to, w którejś z latek :) Ciekawe co robia testerzy SI, ze nie ,,wylapuja" takich bledow? :/

Odnośnik do komentarza
Będzie patch w dniu wydania? Bo ten bug z pressingiem czyni oglądanie meczu wyjątkowo bolesnym.

dokladnie, obroncy zachowują sie bardzo dziwnie, zamiast wyjsc do np, to oni sie cofaja, pomocnicy tez nie najlepiej, zamiast sprobowac dryblingu caly czas przetrzymuja pilke. Miejmy nadzieje, ze poprawia to, w którejś z latek :) Ciekawe co robia testerzy SI, ze nie ,,wylapuja" takich bledow? :/

To zostań testerem SI i sam je wyłapuj :]

Ogólnie demo spodobało mi się. Ładna skórka, raport pomeczowy też na plus. Ogólnie bardziej podoba mi się niż FM 2007.

Na minus na pewno wspomniany pressing i zbyt dużo ekranów przed meczem.

Większych błędów jak na razie nie wyłapałem. Nie miałem problemów, czy to z kartkami, czy z kontuzjami :)

Odnośnik do komentarza
Będzie patch w dniu wydania? Bo ten bug z pressingiem czyni oglądanie meczu wyjątkowo bolesnym.

dokladnie, obroncy zachowują sie bardzo dziwnie, zamiast wyjsc do np, to oni sie cofaja, pomocnicy tez nie najlepiej, zamiast sprobowac dryblingu caly czas przetrzymuja pilke. Miejmy nadzieje, ze poprawia to, w którejś z latek :) Ciekawe co robia testerzy SI, ze nie ,,wylapuja" takich bledow? :/

Na poczatku tez wydawalo mi sie, ze cos jest ostro skopane skoro moi zawodnicy krecili koleczka w miejscu zamiast rozgrywac jakies dynamiczne akcje, jak od pierwszeo sparingu w FM07 na przyklad...

 

Zmienilo sie to po jakis 10 meczach rozegrnych w sezonie... Druzyna zaczela w koncu konstruowac skladne akcje i realizowac zalozenia taktyczne w zadowalajacym stopniu.

 

Choc gra obronna nadal pozostawia mnostwo do zyczenia - zastanawiam sie teraz, jak zmusic obroncow do tego zeby nie wpadali na siebie w polu karnym i laskawie blokowali strzaly przeciwnika z 20tego metra :]

 

Tak wiec w sumie chyba to bardziej wymog ustabilizowania skladu i zapoznania sie zawodnikow z wizja gry jaka prezentuje nowy manager niz bug i musze przyznac, ze ja to kupuje...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...