Skocz do zawartości

FM 2008 Gold Demo


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem Fikander że umieściłeś linki, ale ja umieszczę tutaj linka do Gold Demo, dla ślepców i dla idiotów, którzy nie mogą jak zawsze użyć Opcji "SZUKAJ"

 

FM 2008 Gold Demo

 

Quickstarts available: Brazil, Denmark, England, Finland, France, Italy, Norway, Portugal, Scotland, Spain and Sweden

Languages available: Danish, Dutch, English, French, Italian, Norwegian, Portuguese, Spanish and Swedish

Sounds: Yes

Player Pictures: Yes

Team Logos: Yes

Team Kits: Yes

Odnośnik do komentarza
Wiem Fikander że umieściłeś linki, ale ja umieszczę tutaj linka do Gold Demo, dla ślepców i dla idiotów, którzy nie mogą jak zawsze użyć Opcji "SZUKAJ"

 

Gold demo to to samo co Strawberry demo?

tak,to jest to samo,Strawberry demo(albo jak ktos woli GOLD demo),ma wiele wiecej qouick startwo niz vanilla demo.

 

Juz sciagam FM-a,mysle ze jakies 4 godzinki podziele sie z wami moimi pierwszymi wrazeniami z najlepszej gry na swiecie:D:D:D

Odnośnik do komentarza

Hmm pierwsze wrażenia...Dość fajny interfejs. Pierwszy błąd przy wyborze doświadczenia są 2x Amatory?!

Jest dużo nowych opcji, jedna, która bardzo mnie zadowala to, że pisze w profilu zawodnika ile zostało mu dni do otrzymania obywatelstwa pewnego kraju. 2k8 wygląda jeszcze bardziej Exelowo, ale na tym napewno FM nie cierpi tylko pobudza do analiz. Mi rzuca się brak w oczy dodatków itd., lecz to jest kwestia gustu i dlatego poczekam na FM 2008, bo po prostu mnie to razi. Bardzo fajnie wygląda system FaceGen.

 

Nic tylko czekać na FM...:)

Demo zdecydowanie wychodzi na plus.

 

Hmm oceniam narazie 9/10, a FM 2007 jest w mojej ocenie 7/10, mam nadzieje, że FM2008 będzie 10/10. Ide dalej testować :)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co do grafiki. W wersji "waniliowej" w folderze data nie ma folderów odpowiedzialnych za grafiki - tzn jest np plik graphics.fmf (spakowane w jakiś sposób?). Czy tak samo jest w wersji "truskawkowej? Bo przy próbie stworzenia folderów (graphics/pictures itd.) pojawiły mi się zdjęcia graczy ale znikła mi cała reszta skina... było tylko zdjęcie i napisy...

Odnośnik do komentarza

Hmm grałem przed chwilą pierwsze mecz. Większy pionki graczy, większa płynność gry i inteligencja graczy np. jakiś zawodnik krąży wokół pola karnego, aby się wystawić, gdy jego kolega probuję mu zagrać na czystą pozycję. Bramkarz lepiej się rzuca, można zauważyć czy rzucać się w powietrzy czy broni strzał dolny. Pozatym jak się wybiera skład, gdy przeniesie się zawodnika na ekran taktyki wskakuje na czystą z tyłu koszulkę jego numer :>

Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o taktykę ja wrzuciłem swoją- OLEEE!!! i na razie wszystkie sparingi jadę wszystkich po 6-0. gram Man City.

chodzi bardziej płynnie wszystko i jakoś tak lepiej.

 

bardzo fajna jest pomeczowa analiza. najlepszy piłkarz każdej drużyny i dlaczego nim został. mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia:

 

Na plus:

- przedstawiciel kibiców przedstawiający swoje opinie po meczu i wskaźnik zaufania kibiców

- pokazany czas jaki został doliczony do 1 połowy i na końcu meczu - drobnoska ale bardzo cieszy

- rozbudowany ekran zaufania klubu, podzielony na rozgrywki, finanse itd.

- wydaje się, że chodzi płynniej, że szybciej wskakują okna

- wygląda na to, że trening został uszczegółowiony, tzn. liczba dostępnych gwiazdek się zwiększyła

 

Na minus:

- skin jak dla mnie trochę za jasny, ale to grafika, którą zawsze można zmienić we własnym zakresie

- zbyt dużo klikania przy dochodzeniu już do właściwego meczu, nie da się kliknąć raz i ominąć ekrany taktyki, rozmów przedmeczowych, taktyki przeciwnika

- strzałki na ekranie taktyki są brzydkie, nie podobają mi się też małe koszulki na tymże ekranie

- po wgraniu logosów z FM2007 są one zamazane, co może oznaczać szybkie, łatwe i przyjemne przeniesienie tego typu grafik z poprzedniej wersji

 

To na razie tyle po kilku meczach.

Odnośnik do komentarza

Wow, po tym co zobaczyłem w demie, jestem zbudowany i z niecierpliwością czekam na pełną wersję. Zaraz zamawiam w gram.pl

 

Na plus:

- Świetny skin, może ekran początkowy trochę lipny, ale w samej grze rewelka (moim zdaniem).

- robiliście te zmiany podczas meczu w trybie split view? Przecież to jest prawie QUICK tacktics - oczywiście poprawione. Na zaakceptowanie nowego ustawienia czekałem dosłownie pół sekundy, a przy tym cały czas oglądałem poczynania moich grajków w okienku. Szkoda tylko, że nie da rady wyłączyć potwierdzenia dla zastosowanych zmian.

- Płynność ładowania, wchodzenia do meczu, ekranu drużyny, robienie zmian - nie trzeba już czekać tych kilku chwil przy przetworzeniu danych.

- Ogólna szybkość

- Kursy bukmacherów. Fajnie to wygląda: Arsenal-Man Utd 1,54 3,0 1,75 ;) Prawie jak w stsie! :)

- Wymagania! Wcale nie takie straszne!

 

Na minus:

 

- Jak dla mnie za dużo tego klikania w pre-match screen. ;)

- Domyślna instalacja na C:\ !!!!! Tutaj dali ciała!

- Nie mogę przesunąć suwaka odpowiedzialnego za szybkość meczu do końca, jedynie do połowy. Mimo tego wydaje się, że mecz rozgrywany jest z największą prędkością. (Problem zniknął po ponownym uruchomieniu gry)

 

- po godzinie gry na razie tyle.

 

 

Ogólnie rzecz ujmując. Jestem zachwycony...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...