Skocz do zawartości

FM 2008 Gold Demo


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero zauważyłem, że jest quickstart polski.. Więc ściągnałem, wybrałem Legię, klikam na wyszukiwanie graczy, filtr o nierealistycznych transferach, a tam... cała masa Hiszpanów, Francuzów i Anglików.. Chęć przyjścia do Legii wyraża nawet Nimani. :o Ogólnie cieszę się z tego, tylko nie wiem, czy takie transfery będą też możliwe w pełnej wersji..

U mnie w pelnej wersji w 1-szym sezonie chec przyjscia do Wisly wyrazil Luiz Jimenez( ten, ktory gra w Interze na wypozyczeniu z jakiegos klupu na T :lol:) Jednak bariera w postaci jego zarobkow( 130-180 tys euro) byla nie do pokonania.

Ogolnie w nowym fmie jest zupelnie inny rynek transferowy da sie pilkarzy sprzedac za dosc duze pieniadze np. sprzedalem Glowackiego za 900 tys euro byl wart okolo 200, Baszczynskiego za 1.9 mln euro byl wart 650 oraz Pauliste za 750 tys byl wart 50 (!) nie wiem czy to bug czy co ale mi sie podoba :P

Odnośnik do komentarza
4. Kwestia frekwencji naszych klubów nijak ma się do rzeczywistości-najbardziej daje po oczach Lech (...)

 

A w jaki to niby sposób?

 

Średnia frekwencja na Lechu to 15,8tys a w realu jakies 22tys, zaniżona o prawie 30%.

 

Bzdura, bzdura, po trzykroć bzdura.

Frekwencja Lecha co do głowy oddaje dane z sezonu 2006/2007. Kupisz mi kryształową kulę albo zasponsorujesz etat Cygance, będziesz miał frekwencję z sezonu, który jeszcze się nie zaczął.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem dwie malutkie zmiany w porównaniu do 2k7 na złe (moim zdaniem), a mianowicie:

- pod zdjęciem zawodnika brak skrótu na jakiej pozycji zawodnik może grać (trzeba patrzeć na samą górę ekranu pod nazwiskiem);

- barak w prawym dolnym rogu wzmianki jaki mamy dzień tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Ja dopiero zauważyłem, że jest quickstart polski.. Więc ściągnałem, wybrałem Legię, klikam na wyszukiwanie graczy, filtr o nierealistycznych transferach, a tam... cała masa Hiszpanów, Francuzów i Anglików.. Chęć przyjścia do Legii wyraża nawet Nimani. :o Ogólnie cieszę się z tego, tylko nie wiem, czy takie transfery będą też możliwe w pełnej wersji..

U mnie w pelnej wersji w 1-szym sezonie chec przyjscia do Wisly wyrazil Luiz Jimenez( ten, ktory gra w Interze na wypozyczeniu z jakiegos klupu na T :lol:) Jednak bariera w postaci jego zarobkow( 130-180 tys euro) byla nie do pokonania.

Ogolnie w nowym fmie jest zupelnie inny rynek transferowy da sie pilkarzy sprzedac za dosc duze pieniadze np. sprzedalem Glowackiego za 900 tys euro byl wart okolo 200, Baszczynskiego za 1.9 mln euro byl wart 650 oraz Pauliste za 750 tys byl wart 50 (!) nie wiem czy to bug czy co ale mi sie podoba :P

 

Wygląda na to, że zmienili na + politykę transferową w porównaniu do poprzednich wersji. Przykład Szachtara i Lucarelliego pokazuje, że liczy się głównie kasa. Natomiast patrząc od innej strony jeśli nie prowadził byś Wisły tylko inny klub to komputer(klub z taką samą lub wyższą reputacją) wyciągnie Głowackiego Baszczyńskiego i Pauliste za mniej niż są warci. Podam inny przykład Polonia Arka i Śląsk mają takich zawodników, że można na nich przyciąć naewt koło 1000%.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W rzeczywistości też ich już nie ma w 99% klubów, które polikwidowały rezerwy i za drugi zespół robi drużyna zgłoszona do MESA.

 

A co z drugimi drużynami? np. Gornik II Łęczna? - brak rezerw, trochę utrudnia życie. Zawodnicy z u21, po dojściu do odpowiedniego wieku, przenoszą się do kadry seniorskiej i robi sie burdel. Co jeśli ktoś ma 30 zawodników powyżej 21 roku życia, a tylko 4 u 21, (mowie o konkretnych zawodnikach, zdolnych do gry w 1 zespole, nie o newgenach i słabeuszach). Dla mnie brak rezerw to porażka.

Odnośnik do komentarza
W rzeczywistości też ich już nie ma w 99% klubów, które polikwidowały rezerwy i za drugi zespół robi drużyna zgłoszona do MESA.

 

A co z drugimi drużynami? np. Gornik II Łęczna? - brak rezerw, trochę utrudnia życie. Zawodnicy z u21, po dojściu do odpowiedniego wieku, przenoszą się do kadry seniorskiej i robi sie burdel. Co jeśli ktoś ma 30 zawodników powyżej 21 roku życia, a tylko 4 u 21, (mowie o konkretnych zawodnikach, zdolnych do gry w 1 zespole, nie o newgenach i słabeuszach). Dla mnie brak rezerw to porażka.

No, ale czemu mieli robic rezerwy skoro ich nie ma juz?? Mozesz ich przeciez wrzucic spowrotem do u21 i masz spokoj.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Koszulki mogę mieć dowolne, o ile będą to koszulki w stylu domyślnym, a i to niekoniecznie, skoro gra w bonusie dorzuca własnego overlay'a.

 

nie desperuj, Mirmiłku :>

 

powiększ sobie wszystkie pliki koszulek do 130x130, dorzucając przezroczystość wokół (w PSie jest to kwestia dziesięciu kliknięć, mogę to zrobić, jeśli chcesz)

utwórz sobie katalog Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008 Demo\graphics\pictures\kits\default, wrzuć do niego całkowicie przezroczysty plik effect.png, dodaj następującego konfiga:

 

<record>
<!-- resource manager options -->

<!-- dont preload anything in this folder -->
<boolean id="dpre" value="true"/>

<!-- turn off auto mapping -->
<boolean id="amap" value="false"/>

<!-- logo mappings -->
<!-- the following XML maps pictures inside this folder into other positions
	 in the resource system, which allows this folder to be dropped into any
	 place in the graphics folder and still have the game pick up the graphics
	 files from the correct places
-->

<list id="maps">
<record from="effect" to="graphics/pictures/kits/default/effect"/>
</list>

</record>

 

...i ciesz się swoimi koszulkami :]

Mam pytanie bo jestem w tym zielony jak zrobic tego configa?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...