Skocz do zawartości

FM 2008 Gold Demo


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, albo może tylko tak jest w Hiszpanii, bo akurat gram Realem, ale praktycznie w co trzecim meczu bramkarz przeciwnika zostaje najlepszym zawodnikiem. Czasami są trzy mecze z rzędu, gdzie bramkarz rywali zostaje MoM. Ostatnio grałem w LM z Ajaksem, wygrałem 3:1 i kto został MoM ?? Oczywiście bramkarz Ajaksu. Miałem kilka spotkań, gdzie oddałem w ciągu 90 minut 3 strzały celne, ale to i tak pozwoliło, aby bramkarz rywali został MoM.

 

Liczba nagród MoM w Hiszpanii. Na czele oczywiście bramkarze

Odnośnik do komentarza

mam jakiś problem ze skrótami klawiszowymi w demie truskawkowym - przy 1 włączeniu gry ustawiłem sobie własne skróty, bo wyjściu i odpaleniu gry nazajutrz skróty same zmieniły się na domyślne, chociaż dzień wcześniej je używałem... Zmieniłem znowu, ale znowu się zmieniły - i tak 3 razy z rzędu... O co w tym biega, w 07 mam ten sam problem...

 

I pytanie 2: miałem na koncie 20 mln € na transfery; kupiłem Boruca za 0€ + 15mln w ratach na 24 miechy. Po transferze balance zmieniło mi się na ~15mln... O co chodzi?

 

Jakieś sugestie? BŁAGAM o pomoc !

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Przeczytałem 9 na 11 stron tematu i dalej nie mam siły szukać, wydaje mi się że tego pytania nikt nie zadał: Czy po instalacji tego demo trzeba "coś" robić dodatkowo? Bo próbuje odpalić grę, zaczyna ładować i.... nic. W procesach nie ma czegoś podobnego do FM. Mam wersję 32 bitową XP, warunki sprzętowe spełniam.

 

Pozdrawiam ;)

 

Edited: Przeniesiony z tematu o przyszłości do odpowiedniego miejsca.

 

 

Edit smiglo: tak właśnie się zorientowałem, że czytając 2 tematy na raz wpisałem to w zły temat ;)

Odnośnik do komentarza

zauważyłem ciekawą rzecz a mianowicie ceny za zawodników są inne za kazdym razem jak odpalam quick start :) . Np kupiłem Adriano do Valenci za 24 mln $ a kiedy wlączyłem quick start drugi raz nie chcieli go puscić nawet za 40 $ ... ta sama sytuacja z Vagnerem Love kupiłem go do osasuny za 14 mln a przy wlaczeniu drugi raz quicka i wybierajc tym razem Betis chcieli za niego 25 mln . W poprzednim Fm ceny za zadonikow byly takie same .

Odnośnik do komentarza
zauważyłem ciekawą rzecz a mianowicie ceny za zawodników są inne za każdym razem jak odpalam quick start :) . Np kupiłem Adriano do Valenci za 24 mln $ a kiedy wlączyłem quick start drugi raz nie chcieli go puscić nawet za 40 $ ... ta sama sytuacja z Vagnerem Love kupiłem go do osasuny za 14 mln a przy włączeniu drugi raz quicka i wybierajc tym razem Betis chcieli za niego 25 mln . W poprzednim Fm ceny za zawonikow były takie same .

Cena może być uzależniona od reputacji klubu - tzn. taki Vagner Love bardziej będzie chciał przejść do klubu pokroju Valencia, przez co będzie wywierał większą presję na obecnej drużynie (przykład z życia - van der Vaart i próba kupna go do tejże Valencii), niż do klubu typu Betis Sevilla, i klub będzie się starał rzucić wyższą cenę. Po drugie - może mają inny status w drużynie, FM ma to do siebie, że każda nowo zaczęta gra jest inna, więc to też może więc na to wpływ. Z resztą - o czynnikach wpływających na cenę gracza można by napisać pokaźny elaborat, więc na tym zakończę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...