Skocz do zawartości

FM 2008 Gold Demo


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Słodki bug, który przetrwa pewnie i w pełnej wersji, bo zgłoszono go trzy dni temu:

 

Kilkakrotnie powiększając na zmianę budżet płac i budżet transferowy można w szybkim tempie powiększyć klubowi ilość gotówki na koncie. Nie testowałem tego na demie, ale ludzie z SI Forum dzięki temu osiągnęli stan konta w wysokości 1.900.000 funtów w Aldershot czy też 3.000.000 funtów w Blyth Spartans. Tak więc po raz kolejny nowa opcja okazuje się być nie do użycia, przynajmniej w trybie HC.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

 

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc napisze tu.

 

Może już pora założyć takie tematy jak talenty, taktyki ... itp. Nie długo wychodzi pełna wersja gry a chyba juz wszyscy grali w demo chociaż troszkę??!! Więc można by się podzielić swoimi odkryciami perełek w światowym futbolu chociaż tych z dema, wiem że ich nie ma za dużo ale lepsze coś niż nic.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W nowym fmie wpadli na "genialny" pomysł zwiększenia ilości gwiazdek opisujących przydatność trenera do treningu. U mnie trener bramkarzy ma np. 8. Jeszcze bardziej "genialnym" pomysłem było upchać te gwiazdki (koloru żółtego) jak najbliżej siebie, na białym tle. Oby to był jedyny tak debilny pomysł w całej grze, bo już mniej czytelnie tego nie mogli zrobić.

Odnośnik do komentarza
Bo gram.pl sprzeczne informacje podaje :>

gram.pl podawało również, że jeśli chodzi o język to gra jest w "wersji kinowej - z napisami" a gatunek to: " strategia / menedżerska / teraźniejszość" jakby to w żadnym stopniu nie była gra sportowa. na okładce masz wyraźny napis: "CD-ROM" i tym się kieruj, nie kolejnymi fanaberiami gram.pl :]

 

w demie w ogóle mało jest polskich piłkarzy, ale uderzyło mnie to, że nikt nie ma zespołu rezerw - to tylko w demie czy w pełnej wersji ma być podobnie?

Odnośnik do komentarza
2. Wyniki. Ogólnie jest ok, ale zdażają się wyniki w stylu 5:3 albo 5:4 i to dosyć często

wczorajszy mecz -> Śląsk Wrocław 10 : 1 Motor Lublin (ciekawe czy to rekord klubu?)

OT: Na szczeblu centralnym owszem. Do tej pory najwyższymi zwycięstwami było 7:0 z Zagłębiem Sosnowiec w I lidze (1991) oraz po 8:0 z Calisią i Wartą Poznań w II lidze (odpowiednio 1960 i 1958). A w historii klubu najwyższa wygrana w seniorskich rozgrywkach ligowych to było 13:0 z Pogonią Leśnica w 1952 r. :TO

Odnośnik do komentarza
OT: Na szczeblu centralnym owszem. Do tej pory najwyższymi zwycięstwami było 7:0 z Zagłębiem Sosnowiec w I lidze (1991) oraz po 8:0 z Calisią i Wartą Poznań w II lidze (odpowiednio 1960 i 1958). A w historii klubu najwyższa wygrana w seniorskich rozgrywkach ligowych to było 13:0 z Pogonią Leśnica w 1952 r. :TO

 

OT/

 

jeszcze zapomniałeś o 14-1 z juniorami Ślęzy w PP na szczeblu okręgu

Odnośnik do komentarza

Dla zwiększenia więzi z fanami tudzież podreperowania stanu własnej kasy możemy nawet organizować specjalne imprezy integracyjne (dni otwarte), gdzie sympatycy naszego teamu spotykają się z ulubionymi gwiazdami i otrzymują od nich autografy.

A gdzie w demo jest ta opcja, czy będzie dopiero w full wersji?

Odnośnik do komentarza
Koszulki mogę mieć dowolne, o ile będą to koszulki w stylu domyślnym, a i to niekoniecznie, skoro gra w bonusie dorzuca własnego overlay'a.

 

nie desperuj, Mirmiłku :>

 

powiększ sobie wszystkie pliki koszulek do 130x130, dorzucając przezroczystość wokół (w PSie jest to kwestia dziesięciu kliknięć, mogę to zrobić, jeśli chcesz)

utwórz sobie katalog Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008 Demo\graphics\pictures\kits\default, wrzuć do niego całkowicie przezroczysty plik effect.png, dodaj następującego konfiga:

 

<record>
   <!-- resource manager options -->

   <!-- dont preload anything in this folder -->
   <boolean id="dpre" value="true"/>

   <!-- turn off auto mapping -->
   <boolean id="amap" value="false"/>

   <!-- logo mappings -->
   <!-- the following XML maps pictures inside this folder into other positions
		in the resource system, which allows this folder to be dropped into any
		place in the graphics folder and still have the game pick up the graphics
		files from the correct places
   -->

   <list id="maps">
   <record from="effect" to="graphics/pictures/kits/default/effect"/>
   </list>

  </record>

 

...i ciesz się swoimi koszulkami :]

Coś mi nie działa... moja ścieżka do fm'a to D:\fm08d\data\graph\kits\default

 

grafiki mam w folderze data, mój xml

<record>
<!-- resource manager options -->

<!-- dont preload anything in this folder -->
<boolean id="dpre" value="true"/>

<!-- turn off auto mapping -->
<boolean id="amap" value="false"/>

<!-- logo mappings -->
<!-- the following XML maps pictures inside this folder into other positions
	 in the resource system, which allows this folder to be dropped into any
	 place in the graphics folder and still have the game pick up the graphics
	 files from the correct places
-->

<list id="maps">
<record from="effect" to="graph/kits/default"/>
</list>

</record>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...