Skocz do zawartości

FM 2008 Gold Demo


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś się pochwalić ile zajmuje miejsca na dysku "C" Ta instalka ? Bo cholercia mam strasznie mało tam miejsca, i nie wiem czy jest sens demo ściągać.

Truskawkowe ponad 500 MB, a waniliowe 100 MB.

A demo truskawkowe po zainstalowaniu 850 MB.

 

 

Skopiowałem też jezyk polski z FM07 do dema i około 90% tekstów pojawia się po polsku :]

Odnośnik do komentarza
W takim razie dopóki nie dostanę nowego kompa nie pogram .

 

Ciekawe ile razy jeszcze wspomnisz o tym "nowym kompie".

 

Ech, sam doszedłem. K***a, o kant tyłka potłuc, co za debil w SI wymyślił automatyczne powiększanie do formatu 130x130, nie mam pojęcia. Cała kolekcja idzie do piachu.

 

A nie da się tego gdzieś zmienić w xml-ach? A może trzeba zasygnalizować SI, żeby tak nie było i może jakiś patch coś zmieni.

Odnośnik do komentarza
A koszulinki BK działają? Jeśli tak, to co trzeba zrobić?

 

Ech, sam doszedłem. K***a, o kant tyłka potłuc, co za debil w SI wymyślił automatyczne powiększanie do formatu 130x130, nie mam pojęcia. Cała kolekcja idzie do piachu.

 

Ciekawe jak jest w odwrotną stronę. Z rozmiarów prosto z template 220x200 powinno zapisywać w mniejszym formacie. :-k Szkoda, że nie ma wglądu do folderu z grafiką. Imho, pomysł z facepackami bez tła (jedynie zależny od klubu herb) wydaje mi się niezły. Zauważyłem jedną rzecz, ikonki zdjęć nie tworzą się same, przykład - Robben; zdjęcie w profilu jest, w panelu inforamcji także, po kliknięciu prawym przyciskiem na jego nazwisko fotki brak.

Odnośnik do komentarza

No, w końcu bardziej przekonująca znajomość innych krajów dla polskiego managera (Nigeria, Serbia, Brazylia, Czechy, Bośnia) tylko jednak jak na dzisiejsze standardy trochę za duży jest pasek dla Nigerii, i można by dać choć minimum dla Czarnogóry, i jednak dla Litwy którą usunięto całkowicie. Poza tym ok. Na razie muszę potestować.

Odnośnik do komentarza
Kolejny [ograniczony wulgaryzm] debilizm - nie można edytować absolutnie [ograniczony wulgaryzm] niczego w wyglądzie '08, całość jest wpakowana w jeden [ograniczony wulgaryzm] plik FMF, do którego ma się później pojawić edytor. Obecnie ingerencja w FMFa powoduje rozsypanie się gry. [ograniczony wulgaryzm], brawo, SI, brawo.

Nie gardłuj Waść.

W FM 2007 dałem się wrobić. Do FM 2008 tuzinem koni mnie nie zaciągną. :doh!:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...