Skocz do zawartości

FM 2008 Gold Demo


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z SI tak bardzo chcieli się pozbyć w FM 07 możliwości podglądania budżetów klubowych z ligi którą prowadzimy, że zrobili to w łacie 7.0.2, a teraz w FM 2008 demo znowu jest ta opcja, jak dla mnie to dobrze, ale najpierw coś na siłe likwidują po to by w nowej wersji gry znowu to wprowadzać...

Odnośnik do komentarza
ponad 6 GB wolnego miejsca i nieustannie pokazuje, by wybrać inne miejsce by wypakować pliki. rozpakowuje, 100% i znowu nakaz wskazania innego miejsca, ew. błąd o braku miejsca.

bo po tej informacji poszukaj folder na dysku C oznakowany cyframi i w nim jest plik instalacyjny, zainstaluj grę i tą tabele z info anuluj/usuń

 

Ps. znowu pełno kontuzji jest, zagrałem ledwo 3 mecze towarzyskie i już mam 6 zawodników kontuzjowanych z czego 4 mają min. 2 mies.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze emocje

Cóż jak tu inni pisali znowu kontuzje (choć nie jakieś ciężkie), po pierwszych sparingach wypadli: Tevez, Ronaldo, Rooney, Nani.

Podoba mi się podział newsów na ten dotyczący naszego teamu i oddzielnie ligi. Dużo klikania przed meczem ale to mi jakoś nie przeszkadza. Podobają mi się większa ilość raportów, szczególnie poprawa u scoutów. A i podoba mi się nowy sposób pokazywania statystyk piłkarzy i zespołów

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie grafika to z trudem zauważyłbym że to nowa gra. Powinni to sprzedawać jako dodatek za pół ceny, 0 (słownie - zero) nowych opcji w preferencjach, żadnych nowych opcji wybieralnych.

Największy debilizm, wybór celów na nadchodzący sezon, wziąłem Newcastle, cel - środek tabeli i 8 mln na transfery, na walkę o mistrzostwo 15 mln. W Anglii!!!! Gdyby 5 mln Euro decydowało o 10 miejscach w tabeli to wszyscy by walczyli o mistrzostwo. Bzdura do kwadratu, ale przynajmniej były chęci żeby coś dodać, pomysł dobry, gorzej z realizacją.

Raporty o piłkarzach na plus, asystent mówi nam teraz o ukrytych atrybutach naszych grajków, ale jest to żywcem przeniesione z raportu skauta.

Moduł taktyczny nieruszony, czyli poprawny, trochę płynniej działa, ale cała gra raczej nie będzie chodzić szybciej bo demo używa małej bazy danych i jednej ligi więc to tylko złudzenie, niestety.

Trochę bajerów, niewiele wnoszących. Ten FM jest chyba lepszy od popzedniego, ale czy o tyle żeby płacić za niego 100...

Po roku wypadałoby dodać kilka nowych opcji wybieralnych, a nie tylko odcinać kupony.

Odnośnik do komentarza

A mi się nie chce wypakować. Ile miejsca powinienem mieć na dysku, by to spokojnie rozpakować?

 

bo po tej informacji poszukaj folder na dysku C oznakowany cyframi i w nim jest plik instalacyjny, zainstaluj grę i tą tabele z info anuluj/usuń

 

gdzie dokładnie? u mnie tego nie ma bezpośrednio na c:.

Odnośnik do komentarza

Pilnie potrzebuje plik settings z katalogu: C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008 Gold Demo\data

bo coś z kolorami pogrzebałem i nie widać tekstu w grze

albo niech ktoś wklei prawidłową wartość kolorów z tego pliku bo ja po sknoceniu mam taką:

 

	<!-- profile attribute colours -->
<colour name="low attribute" red="40" green="40" blue="40" alpha="140"/>
<colour name="normal attribute" red="40" green="40" blue="40" alpha="200"/>
<colour name="good attribute" red="40" green="40" blue="120" />
<colour name="excellent attribute" red="40" green="40" blue="255" />
<colour name="special attribute" red="0" green="100" blue="0" />
<colour name="attribute label" red="40" green="40" blue="40" />	
<colour name="special attribute label" red="40" green="40" blue="40" />	
<colour name="profile extra text" red="40" green="40" blue="200" />

Odnośnik do komentarza
Pilnie potrzebuje plik settings z katalogu: C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008 Gold Demo\data

bo coś z kolorami pogrzebałem i nie widać tekstu w grze

albo niech ktoś wklei prawidłową wartość kolorów z tego pliku bo ja po sknoceniu mam taką:

 

	<!-- profile attribute colours -->
<colour name="low attribute" red="40" green="40" blue="40" alpha="140"/>
<colour name="normal attribute" red="40" green="40" blue="40" alpha="200"/>
<colour name="good attribute" red="40" green="40" blue="120" />
<colour name="excellent attribute" red="40" green="40" blue="255" />
<colour name="special attribute" red="0" green="100" blue="0" />
<colour name="attribute label" red="40" green="40" blue="40" />	
<colour name="special attribute label" red="40" green="40" blue="40" />	
<colour name="profile extra text" red="40" green="40" blue="200" />

 

 

http://s004.wyslijto.pl/?file_id=66765104387713555544

 

trzymaj :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...