Skocz do zawartości

FM 2008 Gold Demo


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Efektownie rozmazanymi po powiększeniu o 30%?

 

czekałt da skrin :> - plik koszulki ma 130x130, więc nie jest powiększany, a sama koszulka siedzi sobie w jego środku.

 

A, nie doczytałem. W takim razie podwójny :respekt:, teraz muszę tylko sobie moje 6000 koszulek przekonwertować. Jak pijesz browara, to jeśli na siebie trafimy, masz u mnie za to duże jasne z piankiem. :*

Odnośnik do komentarza
A, nie doczytałem. W takim razie podwójny :respekt:, teraz muszę tylko sobie moje 6000 koszulek przekonwertować.

 

Jako się rzekło, PS, a pewnie i większość szanujących się programów graficznych umie zrobić to z automatu po nagraniu akcji.

 

Jak pijesz browara, to jeśli na siebie trafimy, masz u mnie za to duże jasne z piankiem. :*

 

A jakiejś w miarę skutecznej taktyki do dema nie masz? :>;)

Odnośnik do komentarza
A koszulinki BK działają? Jeśli tak, to co trzeba zrobić?

 

Ech, sam doszedłem. K***a, o kant tyłka potłuc, co za debil w SI wymyślił automatyczne powiększanie do formatu 130x130, nie mam pojęcia. Cała kolekcja idzie do piachu.

 

Jeszcze nie grałem w demo, ale myślę, że jest to do zrobienia. Albo w XML-ach, albo robisz akcję do Paint Shop Pro (o ile pamietam to tego uzywasz) i powiekszasz obszar roboczy do 130x130px (nie koszulke).

Odnośnik do komentarza

Ktoś pamięta ile czasu minęło od pojawienia się FM 07 Demo do premiery pełnej wersji? Bo nie wiem czy spodziewać się już wkrótce całego FM'a na sklepowych półkach, a trzeba zaopatrzyć się w kasę.

 

Mi demo się podobało. Popatrzyłem na nowe opcje, rozegrałem sparing i odinstalowałem. Jak dla mnie wystarczy, nie będę się podniecał nie skończoną grą. I tak pewnie będziemy czekali na patch'a (odpukać), który naprawi błędy z nowego dziecka SI. Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Ktoś pamięta ile czasu minęło od pojawienia się FM 07 Demo do premiery pełnej wersji? Bo nie wiem czy spodziewać się już wkrótce całego FM'a na sklepowych półkach, a trzeba zaopatrzyć się w kasę.

 

Mi demo się podobało. Popatrzyłem na nowe opcje, rozegrałem sparing i odinstalowałem. Jak dla mnie wystarczy, nie będę się podniecał nie skończoną grą. I tak pewnie będziemy czekali na patch'a (odpukać), który naprawi błędy z nowego dziecka SI. Poczekamy, zobaczymy.

 

 

Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 8 listopada 2007

 

za gram.pl

Odnośnik do komentarza
Na chwile obecna jednak to jedyna data, która mówi o jakiejkolwiek sprzedaży FMa. (...)

 

Cytując premiera, to, co piszesz, jest oczywistą nieprawdą. Większość sklepów internetowych podaje swoje wyssane z palca daty, na przykład według The Game premiera jest 19 października. Żadnej z tych dat nie ma sensu ufać, bo ich celem jest nakręcenie sprzedaży pre-orderów, a nie dostarczenie graczom wiarygodnych informacji.

Odnośnik do komentarza

To i ja powiem krótko o moich wrażeniach...

Plusy:

- głębsza interakcja z zespołem (dokładne raporty o zawodnikach między innymi)

- poprawiony scouting - informacje o zakończeniu poszukiwań, wskazani najlepsi znalezieni zawodnicy

- w raportach scoutów dodanie informacji o hierarchii zawodników w klubie

- sprecyzowane wymagania zarządu

- rzecznik kibiców

- oprawa przedmeczowa

- aż za szybkie działanie (wiadomo, na pełnej bazie osiągnie normalną prędkość)

- bardzo ładnie rozwiązane zdjęcia piłkarzy i zestaw informacji o zespołach

- wybory kapitana - może i drobiazg, ale całkiem fajny

- zmiany przeprowadzane w czasie realnym

- większa interakcja z prasą

- no i oczywiście, byłbym zapomniał - wreszcie zaczynają stosować bałkańskie literki :) Dzięki czemu mamy już m. in. Jasona Čulinę i Miloša Krasića :)

 

Minusy:

- grafika!!! biały skin sprawia wrażenie sterylnego (ciepła zieleń z FM07 była dużo lepsza)

- cukierkowate ikonki skrótów

- zupełnie nieprzejrzyste strzałki przy postępach treningowych

- (chyba) brak możliwości włączenia na stałe opcji śledzenia postępów treningowych - włączać za każdym razem niewygodnie

- mecz rozpoczyna się automatycznie, często brak czasu na przełączenie na ekran statystyk meczowych

- mimo wszystko chyba znów za dużo kontuzji

 

Na razie chyba tyle. Wielkich bugów typu zmiana wyniku po przerwie w grze - nie stwierdzono. Już widzę, że w pełnej wersji gra zapowiada się lepiej niż poprzednik, ale póki co wracam do 07 - nie da się grać na małej bazie danych w jednej lidze :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...