Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem na czerwiec/lipiec jakoś skierowanie na oddział hepatologiczny na biopsję wątroby z dość ciężkim podejrzeniem (staram się o tym nie myśleć) , na izbie przyjęć powiedział lekarz, że no trzeba mnie przyjąć, ale że mam tę operację zatok to termin wpisał "po 20 lipca" no i miałem czekać do 1 sierpnia, gdyby się nie odzywali to mam dzwonić to oddziałowej. No i dzwonię 1 sierpnia - no proszę czekać z dnia na dzień, zadzwonimy 8-9 i do 14:00 musi pan przyjść do szpitala. Konieczny będzie rezonans przed biopsją, ale robią go tylko 2 dni w tygodniu... no czekać czekać. Nie dzwonili, minął tydzień - dzwonię znowu, no jest pan priorytetowy, jak ktoś wyjdzie to a mają być dwa wypisy to zadzwonimy. No i znowu cisza, dzwonię, dzwonię - nikt nie odbiera o żadnej porze. W końcu dziś zadzwoniłem do pielęgniarek WTF z oddziałową, a oni, że jest na urlopie i będzie za 2 tygodnie... udało mi się dodzwonić to pani co ją zastępuje i dopiero ona mi powiedziała, że termin rezonansu ustalili mi na 22 sierpnia, więc 21 mam przyjść, a 20 zadzwonić żeby potwierdzić, a to trwa, bo... ja muszę być w izolatce, a jest jedna na oddziale.

 

No i chyba wyjazd do Wawy 24 nie wypali :(

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie tego młodego magika z juniorskich zespołów BVB? Otóż 14-letni obecnie Youssoufa Moukoko zadebiutował w niedzielę w drużynie U-19 i strzelił sześć goli :D Jestem bardzo ciekaw czy jego wyczyny z młodzieżowców będą miały jakiekolwiek przełożenie na piłkę seniorską :-k

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Meler napisał:

Slay the Spire potwierdzam, zajebiste a od jutra także w GamePass na Xklocku @tio i @BartuS i nie wiem kto jeszcze :D

Nie czuję jakoś tego. Trochę przypomina wiedźminowego gwinta, który też mnie nie ujął. Ostatnio zresztą szukam jakieś gry, która jakoś by mnie wciągnęła, a i tak ląduję na FIFA 19 (która też zresztą działa mi na nerwy).

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, me_who napisał:

Pamiętacie tego młodego magika z juniorskich zespołów BVB? Otóż 14-letni obecnie Youssoufa Moukoko zadebiutował w niedzielę w drużynie U-19 i strzelił sześć goli :D Jestem bardzo ciekaw czy jego wyczyny z młodzieżowców będą miały jakiekolwiek przełożenie na piłkę seniorską :-k

Ma obecnie 96 goli w 57 meczach w karierze :D 

https://www.transfermarkt.co.uk/youssoufa-moukoko/leistungsdatendetails/spieler/467720

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, me_who napisał:

Pamiętacie tego młodego magika z juniorskich zespołów BVB? Otóż 14-letni obecnie Youssoufa Moukoko zadebiutował w niedzielę w drużynie U-19 i strzelił sześć goli :D Jestem bardzo ciekaw czy jego wyczyny z młodzieżowców będą miały jakiekolwiek przełożenie na piłkę seniorską :-k

Na pewno, na 1500 100 900 procent nie ma przebitego paszportu :kekeke: 

 

Iran robil takie walki w siatkowce z calymi kadrami mlodziezowymi, teraz tez maja super rocznik ktory zdobyl MS juniorow, wiec pewnie to samo.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, kuab napisał:

Na pewno, na 1500 100 900 procent nie ma przebitego paszportu :kekeke: 

Sprawa już zahaczyła o konsulat niemiecki w jego ojczystym kraju (albo konsulat ich kraju w Niemczech? Nie pamiętam), gość miał badania kości, cała inba została afair wyjaśniona ponad wątpliwość w ten sposób, że podawany przez BVB wiek jest jego wiekiem rzeczywistym.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Sezon 2030/31 - do LM awansował Oxford City (mistrz), Chelsea (ciągnięta na barkach oddanego z Oxfordu wychowanka-skrzydłowego), Arsenal (ciągnięty na barkach legendy Oxfordu City, super wychowanka napastnika) i Brighton. Do LE awansował Tottenham i Liverpool, oba po turborozczarowujących sezonach muszą przewietrzyć kadry jeszcze starsze niż kadra Milanu u schyłkowego Ancelottiego. Do europejskich pucharów nie awansował żaden z klubów z Manchesteru - City zawiodło budując zespół na odrzutach z Oxfordu, w United zawiodła rewolucja kadrowa i gdyby nie najlepszy młody piłkarz sezonu - wypożyczony z Oxfordu rozgrywający - to ManU pewnie nawet w pierwszej 10 by nie wylądowało.

Trochę zdominował Oxford rozgrywki angielskie :keke:

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gacek napisał:

Sezon 2030/31 - do LM awansował Oxford City (mistrz), Chelsea (ciągnięta na barkach oddanego z Oxfordu wychowanka-skrzydłowego), Arsenal (ciągnięty na barkach legendy Oxfordu City, super wychowanka napastnika) i Brighton. Do LE awansował Tottenham i Liverpool, oba po turborozczarowujących sezonach muszą przewietrzyć kadry jeszcze starsze niż kadra Milanu u schyłkowego Ancelottiego. Do europejskich pucharów nie awansował żaden z klubów z Manchesteru - City zawiodło budując zespół na odrzutach z Oxfordu, w United zawiodła rewolucja kadrowa i gdyby nie najlepszy młody piłkarz sezonu - wypożyczony z Oxfordu rozgrywający - to ManU pewnie nawet w pierwszej 10 by nie wylądowało.

Trochę zdominował Oxford rozgrywki angielskie :keke:

U mnie Gattuso zamordował Arsenal. Po jego rządach (w sumie całkiem przyzwoitych jak na Arsenal w mojej karierze) od dwóch lat rozpaczliwie bronią się przed spadkiem. Nie chce mi się włączać gry, ale mają bodajże 9 punktów po 18 kolejkach.

 

Ale czego się spodziewali zatrudniając McClarena to nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...