Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, schizzm napisał:

W sumie to zabawne, ale sam nei spotkałem się z formą bilet - boleto, ale może to przez Katalonię :P;) 

 

Duolingo jest amerykańskie, więc zapewne mnóstwo słów i zwrotów jest charakterystyczne dla Meksyku i Ameryki Łacińskiej - np tu komputer to la computadora,  a wiktionary mówi, że w Hiszpanii raczej się używa  el ordenador (prawdopodobnie zapożyczone od francuskiego l'ordinateur, co z kolei z łacińskiego ordino, układać, porządkować, organizować)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gabe napisał:

 

Duolingo jest amerykańskie, więc zapewne mnóstwo słów i zwrotów jest charakterystyczne dla Meksyku i Ameryki Łacińskiej - np tu komputer to la computadora,  a wiktionary mówi, że w Hiszpanii raczej się używa  el ordenador (prawdopodobnie zapożyczone od francuskiego l'ordinateur, co z kolei z łacińskiego ordino, układać, porządkować, organizować)

No tak, to zdecydowanie amerykańskie. Dlatego duolingowcy pamiętajcie, że w hiszpanii możecie "coger"-ować bez narażenia się na dziwne spojrzenia ;) 

 

No i Zumo >>>>> Jugo

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

[mention=1502]wojt3k[/mention] - odbierać przyjaciela, czy wysyłacie w tej sekundzie przelew? :> 

Sprawdź PW, gdyż nie wiem czy pomyliłem numer konta czy przygotować pozew za nieuzasadnione pogróżki odebrania mi możliwości plusowania, co mogło skutkować zawałem
  • Lubię! 3
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, wojt3k napisał:


Sprawdź PW, gdyż nie wiem czy pomyliłem numer konta czy przygotować pozew za nieuzasadnione pogróżki odebrania mi możliwości plusowania, co mogło skutkować zawałememoji6.png

Ale ściśnieniowany, już dawno (15 sek przed Twoim postem) publicznie wytłumaczyłem sprawę :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...