Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Gabe napisał:

 

#aleosochodzi #justjmkthings

Już tłumaczę:

jmk znowu nieudanie tropi spisgi - informację o zagubionym dziecku z krzyżem kontruje fotką z dziećmi z flagami tęczowymi, które rzekomo też są zagubione, choć ze zdjęcia wynika, że za nimi idą opiekunowie. Aczkolwiek jestem początkującym jmklogiem i mogę nie łapać wszystkich niuansów :-k

  • Lubię! 6
  • Zmieszany 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, klinsmann napisał:

chyba jeszcze troche za wczesnie na ocene. ogolnie wzgledem jest jakis progres, s9 mozna miec za 2000... bodaj dla mnie mega. s10 jeszcze w rekach nie mialem.

 

 

Chciałem wydać do 3 tys. Ale biorąc pod uwagę, że telefony zwykły wypadać mi z rąk :keke:  Zastanawiam się właśnie nad czymś do 2000-2200. Co proponujesz? 

Kusi mnie mieć Iphone ale w tej cenie to dostane pewnie 8, tylko czy opłaca się braść? Samsung S9, Xiaomi 9?

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Hidalgoo napisał:

4,5 mln za wakacje nad polskim morzem to dobra cena? :keke:

Dobra, w porównaniu do cen w podobnym standardzie za granicą. Ja tez nie jeżdżę nad Bałtyk.

 

Ten pomysł z wyjazdem na mecz to już jakichś konkretów nabrał? Tak patrzę, że są tanie loty do Londynu w październiku z terminami weekendowym z Modlina. Przykład: 4-6 października.

Wylot 17:50 -19:20, Powrót 14:35-17:50. Bilet 200 zł w obie strony. Mecz w sobotę o 18:30 West Ham - Crystal Palace, ew. o 16:00 Watford - Shefield Utd. Pewnie z Londynu do Watford nie będzie wielkiego problemu z dojazdem. To przykładowy strzał z Londynem i terminem

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

O to, że z dzieci żywa tarcza był ból dupy, na takie marsze.

Nie wierzę że napisałeś to na serio.

Prawoskrętny koleżka z Białegostoku zasłaniał się dzieckiem, bo wiedział, że może być usuwany siłą przez policję za blokowanie marszu. Tutaj dzieci w tym marszu po prostu idą.

  • Lubię! 8
  • Haha 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Kurde no nie wiem, może dlatego że stał na trasie legalnego zgromadzenia? Jak środowiska okołoantifowe kiedyś blokowały marsz niepodległości to też były usuwane siłą, mimo że nie atakowały, tylko sobie siedziały na ulicy. Podobnie przy miesięcznicach smoleńskich

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Już dwie godziny przed jego rozpoczęciem w sąsiadującym z miejscem zbiórki Parku Centralnym spotkały się środowiska kibiców i skrajnej prawicy. Na trasie przemarszu ostatecznie zarejestrowano 61 legalnych zgromadzeń. Alternatywny przemarsz – dla rodzin z dziećmi – zorganizował też marszałek województwa podlaskiego z PiS Artur Kosicki.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

O to, że z dzieci żywa tarcza był ból dupy, na takie marsze.

 

Do wypowiedzi Hajda jeszcze dodam, że sam jako ojciec bym się zastanawiał nad wzięciem dziecka na taki marsz ze względów bezpieczeństwa, ale nie uważam, że inni rodzice zrobili źle tam je biorąc.

 

Zauważ jedną rzecz: marsz równości w Płocku, jak i każdy tego typu marsz, jest w założeniach pokojowy i inclusive (nie ma chyba fajnego odpowiednika w języku polskim na to, chodzi o to, że nie wyklucza nikogo i zaprasza wszystkich). To kontrmanifestacje mają z definicji wpisany konflikt (niekoniecznie fizyczny) w założenia organizacji. Dlaczego więc wzięcie dzieci na pokojowy, radosny marsz ma być robieniem z nich żywych tarcz?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jmk napisał:

Już dwie godziny przed jego rozpoczęciem w sąsiadującym z miejscem zbiórki Parku Centralnym spotkały się środowiska kibiców i skrajnej prawicy. Na trasie przemarszu ostatecznie zarejestrowano 61 legalnych zgromadzeń. Alternatywny przemarsz – dla rodzin z dziećmi – zorganizował też marszałek województwa podlaskiego z PiS Artur Kosicki.

Ale przecież to totalnie nie współgra z tym, jak to wyglądało w rzeczywistości w sytuacji, o której mówimy. Owszem, ktoś tam się spotkał przed marszem LGBT w Białymstoku, ale sytuacja, o której mowa, miała miejsce w trakcie marszu LGBT i gość z dzieckiem na wózku (które to dziecko jednak trochę inaczej należy oceniać niż ~10 latkę, która jest mniej zależna od rodziców niż niemowlę) blokował marsz już idący, a tu są sporo starsze dzieci po prostu idące w marszu.

Dziecko idące w marszu nie jest per se traktowane jako wydarzenie absurdalne. Owszem, jak takie dzieci idą w marszu faszystów na 11 listopada to jest to smutne, ale jednak mieści się w jakimś kanonie wychowawczym. Dziecko w wózku wykorzystywane jako tarcza przed policją, która ojca i dziecko chce usunąć z blokowania marszu już w żadnym kanonie się nie mieści.

  • Lubię! 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

Już dwie godziny przed jego rozpoczęciem w sąsiadującym z miejscem zbiórki Parku Centralnym spotkały się środowiska kibiców i skrajnej prawicy. Na trasie przemarszu ostatecznie zarejestrowano 61 legalnych zgromadzeń. Alternatywny przemarsz – dla rodzin z dziećmi – zorganizował też marszałek województwa podlaskiego z PiS Artur Kosicki.

A może jakiś komentarz dodałbyś do tego cytatu? Bo w ogóle nie mam pojęcia co chciałeś powiedzieć. Że miasto wydało 61 zezwoleń na zgromadzenia w tym samym czasie i miejscu?

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Brudinho napisał:

 

 

Chciałem wydać do 3 tys. Ale biorąc pod uwagę, że telefony zwykły wypadać mi z rąk :keke:  Zastanawiam się właśnie nad czymś do 2000-2200. Co proponujesz? 

Kusi mnie mieć Iphone ale w tej cenie to dostane pewnie 8, tylko czy opłaca się braść? Samsung S9, Xiaomi 9?

ajfon 8 jest ok, na pewno lepszy niz xr/xs/xs max. X tez spoko ale to 3400? 

 

samsung s9 zajebisty, czy on czy ajfon bedziesz zadowolony. 

 

pamietaj tylko ze wgrywanie / zgrywanie zdjec filmow z ajfona jest zjebane i wymaga itunes i anielskiej cierpliwosci - nie wrzucisz tez karty pamieci itd. itp. 

 

z szajomi nigdy sam nie korzystalem, mam jakies rzeczy typu transmitter, odkurzacz u sasiada czy oczyszczacz powietrza... itd,  niby spoko, ale sa detale ktore wkurwiala (podkreslam telefonu nigdy nie mialem) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, klinsmann napisał:

ajfon 8 jest ok, na pewno lepszy niz xr/xs/xs max. X tez spoko ale to 3400? 

 

samsung s9 zajebisty, czy on czy ajfon bedziesz zadowolony. 

 

pamietaj tylko ze wgrywanie / zgrywanie zdjec filmow z ajfona jest zjebane i wymaga itunes i anielskiej cierpliwosci - nie wrzucisz tez karty pamieci itd. itp. 

 

z szajomi nigdy sam nie korzystalem, mam jakies rzeczy typu transmitter, odkurzacz u sasiada czy oczyszczacz powietrza... itd,  niby spoko, ale sa detale ktore wkurwiala (podkreslam telefonu nigdy nie mialem) 

kurwa, tylko OnePlus

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...