Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy Microsoft weźmie przykład z linuksów i zrobi zakładki (tabs) w eksploratorze plików? Przecież to jest wynalazek sprzed przynajmniej 10 lat, a do tego tak intuicyjny (patrz przeglądarki internetowe) i użyteczny jak button always on top, którego również w Windowsach nie ma ? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gabe napisał:

Kiedy Microsoft weźmie przykład z linuksów i zrobi zakładki (tabs) w eksploratorze plików? Przecież to jest wynalazek sprzed przynajmniej 10 lat, a do tego tak intuicyjny (patrz przeglądarki internetowe) i użyteczny jak button always on top, którego również w Windowsach nie ma ? 

QTabBar albo Clover ;)

Odnośnik do komentarza

Powrót po 3 tygodniach urlopu do pracy to jest jakaś masakra. chociaż i tak z każda minutą szok się zmniejsza. Jak rano wstałem to sobie nie wyobrażałem, że mam iść do roboty. Na szczęście jak na razie w miarę lajtowy dzień.

 

Tak przejrzałem ostatnich parę stron i 4500 tys. za dobry hotel z full wyżywieniem to niezła cena. Jeszcze trzeba paliwo oczywiście doliczyć, ale gdzie zagranico w dobrym standardzie za tyle się znajdzie? Na kempingu albo w Hurghadzie chyba ;)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mauro napisał:

Tak przejrzałem ostatnich parę stron i 4500 tys. za dobry hotel z full wyżywieniem to niezła cena. Jeszcze trzeba paliwo oczywiście doliczyć, ale gdzie zagranico w dobrym standardzie za tyle się znajdzie? Na kempingu albo w Hurghadzie chyba ;)

te 4,5k to dla całej rodziny?

 

ja kompletnie nie mam doświadczenia w organizacji wyjazdu z dzieciakami, ale - przynajmniej na tę chwilę - nie wyobrażam sobie spędzenia tygodnia nad polskim morzem.

 

ALE.

 

ta Szarlotta wygląda ogólnie bogato pod względem oferty i chyba jako takiego leżenia plackiem na plaży za dużo by tam nie było :-k przynajmniej tak mi się zdaje.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.08.2019 o 14:13, Reaper napisał:

Jakie krążą opinie o Samsung Galaxy s10 i s10+? Warto się w to pchać za grubą kasę?

chyba jeszcze troche za wczesnie na ocene. ogolnie wzgledem jest jakis progres, s9 mozna miec za 2000... bodaj dla mnie mega. s10 jeszcze w rekach nie mialem.

 

 

52 minuty temu, Pulek napisał:

no cze

 

muszę sobie wykumać taktykę, którą chcę grać w kulki. a później klub, którym będę grał :-k 

Szombierki Bytom, @Meler approved?

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pulek napisał:

te 4,5k to dla całej rodziny?

 

Jeszcze raz przeczytałem co napisał Perez i wychodzi na to, że od rodziny 4,5k. Dobra cena.

 

A propos Śląska to poznałem na wakacjach spoko Ślązaków. Naparzali gwarą, zabawnie było :D Ale naprawdę byli bardzo fajni, choć mieszkają w okolicy Wodzisławia ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Mauro napisał:

Powrót po 3 tygodniach urlopu do pracy to jest jakaś masakra. chociaż i tak z każda minutą szok się zmniejsza. Jak rano wstałem to sobie nie wyobrażałem, że mam iść do roboty. Na szczęście jak na razie w miarę lajtowy dzień.

 

Tak przejrzałem ostatnich parę stron i 4500 tys. za dobry hotel z full wyżywieniem to niezła cena. Jeszcze trzeba paliwo oczywiście doliczyć, ale gdzie zagranico w dobrym standardzie za tyle się znajdzie? Na kempingu albo w Hurghadzie chyba ;)

Tam 3 tygodnie... Moja zona dzisiaj wrocila do pracy po ponad 1,5 roku. To jest dopiero masakra :D

Odnośnik do komentarza

Kocham ministerstwo. W piątek mieli robić aktualizację systemu, na którym pracujemy, w ostatnim momencie wycofali aktualizację, a dzisiaj wszystkie połączenia ze światem leżą i w zasadzie nie mogę wydać żadnej decyzji dokładając sobie roboty na kolejne dni :roll:

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Mauro napisał:

Powrót po 3 tygodniach urlopu do pracy to jest jakaś masakra. chociaż i tak z każda minutą szok się zmniejsza. Jak rano wstałem to sobie nie wyobrażałem, że mam iść do roboty. Na szczęście jak na razie w miarę lajtowy dzień.

 

Tak przejrzałem ostatnich parę stron i 4500 tys. za dobry hotel z full wyżywieniem to niezła cena. Jeszcze trzeba paliwo oczywiście doliczyć, ale gdzie zagranico w dobrym standardzie za tyle się znajdzie? Na kempingu albo w Hurghadzie chyba ;)

4,5 mln za wakacje nad polskim morzem to dobra cena? :keke:

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...