Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kuchar napisał:

Tez mam taki komputer, ale zapomniałem do niego hasła :(.

:

Ja mam taką płytę CD z programem w dosie, który zmienia/usuwa hasła, odblokowuje admina itp. ale nie pamiętam nazwy, bo mam napisane "łamanie haseł" na płycie:D Ale są program live cd czyli np. na pendrive to odzyskania hasła np. ophcrack

 

Odnośnik do komentarza

Kurła, się dzień zaczął... Pojechałem rano zatankować i zonk, karta skończyła ważność. Oczywiście zapomniałem i sobie spokojnie leży w domu... Druga karta, odrzucono, za mało środków. Dobrze, że miałem 120 zł w portfelu, to udało się część zapłacić gotówką, a część kartą. Ciekawe jakie są procedury, jak ktoś faktycznie ma tylko jedną kartę i zapomniał, że straciła ważność :-k Musi sobie załatwić kogoś, kto mu gotówkę dowiezie? Czy można wtedy paliwo na kreskę :keke: 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Misiek napisał:

Kurła, się dzień zaczął... Pojechałem rano zatankować i zonk, karta skończyła ważność. Oczywiście zapomniałem i sobie spokojnie leży w domu... Druga karta, odrzucono, za mało środków. Dobrze, że miałem 120 zł w portfelu, to udało się część zapłacić gotówką, a część kartą. Ciekawe jakie są procedury, jak ktoś faktycznie ma tylko jedną kartę i zapomniał, że straciła ważność :-k Musi sobie załatwić kogoś, kto mu gotówkę dowiezie? Czy można wtedy paliwo na kreskę :keke: 

?‍♂️

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Misiek napisał:

Kurła, się dzień zaczął... Pojechałem rano zatankować i zonk, karta skończyła ważność. Oczywiście zapomniałem i sobie spokojnie leży w domu... Druga karta, odrzucono, za mało środków. Dobrze, że miałem 120 zł w portfelu, to udało się część zapłacić gotówką, a część kartą. Ciekawe jakie są procedury, jak ktoś faktycznie ma tylko jedną kartę i zapomniał, że straciła ważność :-k Musi sobie załatwić kogoś, kto mu gotówkę dowiezie? Czy można wtedy paliwo na kreskę :keke: 

 

Dostajesz wężyk odsysasz :keke:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

skosilem wczoraj kota :/ widzialem, jak biegl przed kosa, trabilem na niego zeby go sploszyc, ale biedak nie zdazyl :/ a zanim wylaczylem kose to jeszcze sila rozpedu go wciagnelo... a po chwili kombajn tylko mlasnal i tyle zostalo z kota :/

Nie pisz chłopie takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza

PKP krule. Przychodzę na stacje, a tu kocioł. No mój pociąg opóźniony 120 minut (miałem zakładkę na przesiadkę w Skierniewicach 7 xD). Ale stoi masa ludzi w stylu plażowym. Otóż nie przyjechał pociąg do Kołobrzegu. Najpierw zrobili mu opóźnienie 220 minut, a pote

 odwołali xD I teraz hit, owszem mogą jechać następnym pociągiem, ale w nim nie ma już miejsc. A jest to pociąg typu „jazda na około” (Wrocław-Kołobrzeg przez Warszawę) wiec tylko mogę sobie wyobrazić jaka to będzie masakra jak upchną w jeden pociąg dwa. Jazda pociągiem skraca czas podróży koleją :) 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, me_who napisał:

PKP krule. Przychodzę na stacje, a tu kocioł. No mój pociąg opóźniony 120 minut (miałem zakładkę na przesiadkę w Skierniewicach 7 xD). Ale stoi masa ludzi w stylu plażowym. Otóż nie przyjechał pociąg do Kołobrzegu. Najpierw zrobili mu opóźnienie 220 minut, a pote

 odwołali xD I teraz hit, owszem mogą jechać następnym pociągiem, ale w nim nie ma już miejsc. A jest to pociąg typu „jazda na około” (Wrocław-Kołobrzeg przez Warszawę) wiec tylko mogę sobie wyobrazić jaka to będzie masakra jak upchną w jeden pociąg dwa. Jazda pociągiem skraca czas podróży koleją :) 

Kumpel właśnie do Gdańska jedzie i ma 100 minut opóźnienia z PZN.

Odnośnik do komentarza
:
Ja mam taką płytę CD z programem w dosie, który zmienia/usuwa hasła, odblokowuje admina itp. ale nie pamiętam nazwy, bo mam napisane "łamanie haseł" na płycie:D Ale są program live cd czyli np. na pendrive to odzyskania hasła np. ophcrack
 

Hiren’s boot zapewne
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, me_who napisał:

PKP krule. Przychodzę na stacje, a tu kocioł. No mój pociąg opóźniony 120 minut (miałem zakładkę na przesiadkę w Skierniewicach 7 xD). Ale stoi masa ludzi w stylu plażowym. Otóż nie przyjechał pociąg do Kołobrzegu. Najpierw zrobili mu opóźnienie 220 minut, a pote

 odwołali xD I teraz hit, owszem mogą jechać następnym pociągiem, ale w nim nie ma już miejsc. A jest to pociąg typu „jazda na około” (Wrocław-Kołobrzeg przez Warszawę) wiec tylko mogę sobie wyobrazić jaka to będzie masakra jak upchną w jeden pociąg dwa. Jazda pociągiem skraca czas podróży koleją :) 

 

My kiedyś jadąc do Gdańska na wyjazd rozkminiliśmy promocję podróży, gdy nie powtarza Ci się żadna stacja to jest b. tanio im dalej tym lepiej ;) I kupiliśmy taki pociąg: Szczeci - Stargard - Łobez - Gdynia - Gdańsk - Bydgoszcz - Poznań - Choszczno :D

I dokładnie było tak mówione: proszę bilet ze Szczecina do Choszczna (normalny pociąg ma niecałe 100km trasy;)) przez... i tu wymieniane, babce w kasie mózg rozjebao :D

 

1 minutę temu, wojt3k napisał:


Hiren’s boot zapewne

 

Nie.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...