Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@schizzm trzymam kciuki, żebyś wszystko sobie ułożył po swojej myśli i oczyścił umysł ?

 

W związku z tym, że w każdej wolnej chwili oglądam The Office, chciałem wkleić filmik z przemyśleniami Michaela Scotta, o tym że jako koledzy będziemy Cię wspierać, ale po krótki konsultacjach społecznych uznałem, że filmik trochę za mocny ;)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

W związku z tym, że w każdej wolnej chwili oglądam The Office, chciałem wkleić filmik z przemyśleniami Michaela Scotta, o tym że jako koledzy będziemy Cię wspierać, ale po krótki konsultacjach społecznych uznałem, że filmik trochę za mocny ;)

To wrzuć chociaż w spoiler :kekeke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

@schizzm trzymam kciuki, żebyś wszystko sobie ułożył po swojej myśli i oczyścił umysł ?

 

W związku z tym, że w każdej wolnej chwili oglądam The Office, chciałem wkleić filmik z przemyśleniami Michaela Scotta, o tym że jako koledzy będziemy Cię wspierać, ale po krótki konsultacjach społecznych uznałem, że filmik trochę za mocny ;)

Jest na Netflixie?

Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

Jest na Netflixie?

Nie, specjalnie dla Office zarejestrowałem się w Prime Video Amazona (7 dni free, potem pół roku 2,99 ojro, potem 5,99). Myślę, że przez te pół roku ogarnę Office, Expanse trzeci sezon, Grand Tour i coś jeszcze. A potem się zastanowię czy dali płacić.

Odnośnik do komentarza

No co za ludzie. Mamy umowę wynajem do końca września, właściciele mówili, że potem to spoko do kiedy chcemy, jak już będziemy się przenosić do domu to luz, bo nie chcą już nikomu wynajmować po nas tylko sprzedać mieszkanie. A dziś dzwonią, że mamy się określić czy zostajemy na rok, bo pół roku to nie bardzo, a oni muszą już ogłoszenie dawać dla studentów jak coś.  Ja.mysle, że mieszkanka w takich warunkach ciężko im będzie wynająć teraz studentom, bo współcześni są bardziej wymagający niż tylko cena ;)

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...