Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, schizzm napisał:

Da się gdzieś sprawdzić listę wszystkich użytkowników forum? Nie mogę znaleźć :-k Czy przypadkiem nie zaczynamy obchodzić pierwszych "osiemnastek" rejestracji na forum? :)  No i samemu forum stuknęła osiemnastka

 

14 VIII stuknie mi forumowa osiemnastka :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Dobra, to ja dodam do dobrych newsów dzisiejszych :) U mnie w firmie wielka restrukturyzacja całego mojego działu, co w dużym skrócie oznacza, że oferują jakieś 25 stanowisk dla ok. 60-70 osób. Więc nie mam obecnie pojęcia gdzie będę za kilka miesięcy, czy nie będą jedną z osób do odcięcia w ostatecznym rozrachunku. Już obczajam kilka opcji - wewnętrznie i zewnętrznie, ale oczywiście też duża szansa, że odbiorę odprawę i spierdolę do Polski, z taką kasą to chociaż na chwilę będzie spokój. Chociaż najchętniej bym został tutaj, w końcu dopiero co ściągnąłem tutaj szwagierkę :iksde: 

 

No nic, już piwko wypite, spierdalam póki co do domu :)

Czy nie pracujesz przypadkiem w mojej firmie, która właśnie została obcięta o połowę?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, adamus napisał:

Czy nie pracujesz przypadkiem w mojej firmie, która właśnie została obcięta o połowę?

No chyba nie ;) Ale Ty bezpieczny chociaż, czy zakładamy agencję? A Ty zresztą nie miałeś swojej własnej firmy?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Counter napisał:

Udało mi się rodzinkę zarazić bakcylem rowerowym, wszyscy zaczęli jeździć, a tata, który ma problemy z kolanem zakochał się po jeździe próbnej na rowerze elektrycznym. Jadę zaraz z nim pooglądać elektryki. :) 

No i skończyło się tak, że musiałem 40km z Częstochowy wracać na elektryku ojca, bo do auta nie chciało wejść. :keke: Sama przyjemność na takim rowerze, pod górkę super, trzymałem prędkość bez problemu, a na płaskim udało się przepedałować bez wspomagania. :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, schizzm napisał:

Da się gdzieś sprawdzić listę wszystkich użytkowników forum? Nie mogę znaleźć :-k Czy przypadkiem nie zaczynamy obchodzić pierwszych "osiemnastek" rejestracji na forum? :)  No i samemu forum stuknęła osiemnastka

Wiosną 2020 osiągnę forumową pełnoletniość (02.04). Nie ma takiego drugiego miejsca w sieci, gdzie trwałbym nieprzerwanie niemal od początku "domowego" dostępu do internetu :o 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Kamtek napisał:

Wiosną 2020 osiągnę forumową pełnoletniość (02.04). Nie ma takiego drugiego miejsca w sieci, gdzie trwałbym nieprzerwanie niemal od początku "domowego" dostępu do internetu :o 

18 stuknęła mi 12 czerwca, lol :) ☠️

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...