Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Hidalgoo napisał:

postuluję o forumową zrzutkę na t-shirt dla @schizzm z napisem "BIG CUCK IS BACK IN TOWN", niech się pobuja w takiej po barcelońskich deptakach! :keke:
 

a tak poważnie, to życzę jak najlepiej ;) bardzo dobrze, że coś robisz z problemami (psycholog)!

Fixed, niestety ;) 

 

Tak btw. to Tobie jestem winny przeprosiny, bo cała ta sytuacja była powodem braku kontaktu w maju.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, to ja dodam do dobrych newsów dzisiejszych :) U mnie w firmie wielka restrukturyzacja całego mojego działu, co w dużym skrócie oznacza, że oferują jakieś 25 stanowisk dla ok. 60-70 osób. Więc nie mam obecnie pojęcia gdzie będę za kilka miesięcy, czy nie będą jedną z osób do odcięcia w ostatecznym rozrachunku. Już obczajam kilka opcji - wewnętrznie i zewnętrznie, ale oczywiście też duża szansa, że odbiorę odprawę i spierdolę do Polski, z taką kasą to chociaż na chwilę będzie spokój. Chociaż najchętniej bym został tutaj, w końcu dopiero co ściągnąłem tutaj szwagierkę :iksde: 

 

No nic, już piwko wypite, spierdalam póki co do domu :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Dobra, to ja dodam do dobrych newsów dzisiejszych :) U mnie w firmie wielka restrukturyzacja całego mojego działu, co w dużym skrócie oznacza, że oferują jakieś 25 stanowisk dla ok. 60-70 osób. Więc nie mam obecnie pojęcia gdzie będę za kilka miesięcy, czy nie będą jedną z osób do odcięcia w ostatecznym rozrachunku. Już obczajam kilka opcji - wewnętrznie i zewnętrznie, ale oczywiście też duża szansa, że odbiorę odprawę i spierdolę do Polski, z taką kasą to chociaż na chwilę będzie spokój. Chociaż najchętniej bym został tutaj, w końcu dopiero co ściągnąłem tutaj szwagierkę :iksde: 

 

No nic, już piwko wypite, spierdalam póki co do domu :)

Trzymam kciuki, trochę Ci się przytrafił podobny scenariusz jak u mnie :). Będzie dobrze! :) 

 

Czy @Hawkeye zagląda na forum? Spójrz w PW.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Feanor napisał:

@schizzm

co za fatalna sprawa. Ale cieszę się, że sobie powoli z tym radzisz, ja jak teraz o tym pomyślałem, to trochę boję się moich ewentualnych wyborów w takiej sytuacji. A taka droga św. Jakuba to imho byłaby świetna sprawa. 

Dzięki. Ja ciągle staram się oduczać analizowania tego co było i tego co miało nastąpić. Okropnie to trudne, że nagle osoby, która była Ci najbliższa, masz w niczym już nie uwzględniać, No i nagle ze wszystkim zostajesz sam, na dodatek zagranicą, z dala od rodziny czy starych i sprawdzonych znajomych. Na początku było to strasznie przytłaczające, ale nie ja pierwszy i niestety nie ja ostatni przez to przechodzę.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...