Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.07.2019 o 12:13, Pulek napisał:

chodzenie po muezach... bleeee :o jedzenie, widoki, piwerko w parku, to tak. muzea, rzeźby? yyy not

Jarku drogi - bo zwykle te muzea z pierwszych stron przewodników są blee, ALE bywają zajebiste, te niszowe. Np. muzeum Kuby Rozpruwacza, które chyba już otworzyli w Londynie (z prawdziwymi dowodami ze spraw, itd.) w budynku Scotland Yardu. Ostrzę sobie na nie zęby.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Vami napisał:

Jarku drogi - bo zwykle te muzea z pierwszych stron przewodników są blee, ALE bywają zajebiste, te niszowe. Np. muzeum Kuby Rozpruwacza, które chyba już otworzyli w Londynie (z prawdziwymi dowodami ze spraw, itd.) w budynku Scotland Yardu. Ostrzę sobie na nie zęby.

Jahaaa, to była taka marna prowokacja z mojej strony. Spodziewałem się większego oburzenia! 

Odnośnik do komentarza

Moje miasto, takie piękne <3

Przez X lat stał sobie w Katowicach stary dworzec i miał szereg ruchomych schodów - ruchomych tylko z nazwy, bo nie działały żadne z nich przez całe lata.

Później ktoś dostał w UM wylewu i wpadł na pomysł przebudować dworzec w sposób zachowujący tradycyjną konstrukcję dworca (obrzydliwą), ale też jego wkład we współczesną architekturę w postaci nieruchomych "ruchomych" schodów. Co prawda na otwarciu dworca schody działały, ale trwało to tylko chwilę. Schody nie działają już tak długo, że dziś na dworcu zorganizowano imprezę z okazji drugiej rocznicy unieruchomienia schodów:

:lol:

 

BTW: tak, UM stara się schody uruchomić, ale... odbyło się już parę przetargów i chyba każdy z nich był kończony brakiem rozstrzygnięcia przez to, że koszt naprawy schodów jest wyższy od ich wybudowania od nowa i w opór wyższy od kosztów zaplanowanych na ten cel :lol:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

 

Zacząłeś grać przeze mnie ?: d

od stycznia się przymierzałem, zacząłem przez dyplom, nawet mieszkanie na błysk posprzątałem byle by nie poprawiać spisu treści

 

ależ industries to potężny dodatek :wub: już się jaram... a dopiero 1500 mieszkańców i jedziemy z rolnikami, będą blokady...  :bicz:

Odnośnik do komentarza

Kurczę, jednak swój kącik, to swój kącik...

 

No bo jest tak - w obecnym mieszkaniu mamy sypialnię, pokój dzieci i salon z kuchnią. Efektem tego jest to, że moje stanowisko komputerowe jest skitrane w rogu salonu, tak że gdzieś ktoś ciągle się kręci, jedząc przy stole, wszystko widać, nie ma jak się odciąć, no tak ciągle na widoku. Przed weekendem do pokoju starszej córki wstawiliśmy biurko, bo młoda od września do pierwszej klasy. A że przez lipiec kanapę w salonie będą okupowały na zmianę babcie, bo pomagają przy dzieciach, no to wpadłem na genialny pomysł, aby kompa przenieść do młodej, bo w salonie nic nie zrobię, bo bacie idą spać 21.00 :). No i kurczę, jaka to różnica - siedzę nieco w kąciku, bez jakiejś wielkiej wygody (biurko dla dziecka), no ale jakoś tak od razu swobodniej, nikt się nie kręci za plecami (nie mam nic do ukrycia, żeby było jasne!). Jak wreszcie temat budowy domu wejdzie w życie, to taki pokój koniecznie - tv, konsola, komp, no i drzwi :D. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...