Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

MMS to faktycznie oldskul, RCS w Polsce póki co nie mógł się przebić... zobaczymy co przyniesie kolejny rok, sporo plotek

 

iMessydż to taki applowy whatsapp albo mesendżer. dokładając facetime, masz to samo co w whatsapp, grupy na czacie i video tez jest

Odnośnik do komentarza

Stanowski to jest jednak nieprzecietny ananas

W jednej chwili drwi (jak zreszta caly internet) z lasek, ktore chca obiadow za posty na instagramie, a dzien pozniej wstawia fote, jak ci dwaj murzyni z kts weszlo (pierwotnie mieli byc sciagnieci „dla jaj”) szamia jakis catering dietetyczny i oczywiscie podaje jego nazwe i link do strony xD

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, kuab napisał:

Na jakim poziomie grasz? I grasz tak ze pokazuje Ci miejsce upadku pilki czy nie?

No ja gram lamersko raczej. Junior 8. Nie dosc, że pokazuje gdzie spadnie piłka to jeszcze sety gram do 3 wygranych gemów. Dłuższych meczów by mi się nie chciało grać z komputerem.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Hajd napisał:

Stanowski to jest jednak nieprzecietny ananas

W jednej chwili drwi (jak zreszta caly internet) z lasek, ktore chca obiadow za posty na instagramie, a dzien pozniej wstawia fote, jak ci dwaj murzyni z kts weszlo (pierwotnie mieli byc sciagnieci „dla jaj”) szamia jakis catering dietetyczny i oczywiscie podaje jego nazwe i link do strony xD

Już się z tego tłumaczył.

Odnośnik do komentarza

Ja generalnie szanuję Stanowskiego za to jak rozkręcił całą machinę zwaną Weszło. A, że musi przy tym być trochę hipokrytą, gburem, komuś wejść w dupę jak trzeba, to generalnie niski koszt tego, że na koncie się wszystko zgadza i biznes się kręci :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

@klinsmann chyba wczoraj za dużo turbo wjechało, bo wysłałeś najdziwniejszy raport jaki widziałem.

 

to się nazywa syndrom odstawienia, nie pamiętam który post kliknąłem, ale chyba ten dobry. moglibyście ruszyć dupę i trochę quotezy rozruszać

 

 

1 godzinę temu, Scorpio napisał:

Klinsmann taka konfitura? Niby taki pomocny wujek-śmieszek a tu proszę - pruje się na psach :-k

spokojna twoja rozczochrona, po wpisie wnioskuje, że znudził Ci się Twoj garbaty nos, przyjedź na zlot to może ktoś ci go naprostuje :) nie wiedziałem, że zgłaszanie quotezów to konfituractwo stosowane, ale widocznie mamy nowe standardy

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

powrót po urlopie. no nie powiem, żeby to był najprzyjemniejszy czas w moim życiu, ale... jest nieźle. psychicznie odpocząłem maksymalnie do wczoraj, kiedy zacząłem się zastanawiać, co mnie czeka po powrocie :-k 

Odnośnik do komentarza

najbardziej cheaterski strzał jaki oddałem chyba w CS:GO, rzuciłem flasha i miałem full biało (na filmiku widać coś, w rzeczywistości nic), wyskoczyłem z okna, usłyszałem, że typ dostał moim flashem po ciele i instynktowny strzał :D 

 

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...