Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Jahu napisał:

@klinsmann co ty profesurę robisz?

podstawówkę kończę... 

11 minut temu, Vami napisał:

Można ich napierdalać napalmem?

 

można :D 

 

3 minuty temu, lad napisał:

Przesiadłem się z Ajfona na Xiaomi (Redmi 6), bo mi dali w robocie. Cudowny wynalazek Apple rozładowywał mi się po 5 godzinach, co doprowadzało mnie regularnie do szaleństwa.

szit fon 6? 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Perez napisał:

Kurczę, jednak swój kącik, to swój kącik...

 

No bo jest tak - w obecnym mieszkaniu mamy sypialnię, pokój dzieci i salon z kuchnią. Efektem tego jest to, że moje stanowisko komputerowe jest skitrane w rogu salonu, tak że gdzieś ktoś ciągle się kręci, jedząc przy stole, wszystko widać, nie ma jak się odciąć, no tak ciągle na widoku. Przed weekendem do pokoju starszej córki wstawiliśmy biurko, bo młoda od września do pierwszej klasy. A że przez lipiec kanapę w salonie będą okupowały na zmianę babcie, bo pomagają przy dzieciach, no to wpadłem na genialny pomysł, aby kompa przenieść do młodej, bo w salonie nic nie zrobię, bo bacie idą spać 21.00 :). No i kurczę, jaka to różnica - siedzę nieco w kąciku, bez jakiejś wielkiej wygody (biurko dla dziecka), no ale jakoś tak od razu swobodniej, nikt się nie kręci za plecami (nie mam nic do ukrycia, żeby było jasne!). Jak wreszcie temat budowy domu wejdzie w życie, to taki pokój koniecznie - tv, konsola, komp, no i drzwi :D. 

A w tych drzwiach zamek, koniecznie zamek :P

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, klinsmann napisał:

podstawówkę kończę... 

 

można :D 

 

szit fon 6? 

5.

 

Kurwa, chyba jako jedyny w firmie mam jakąś zjebaną konfigurację MMS na firmowej karcie. Nie mogę ich odbierać, wszystkie idą na foto.plus.pl i nie mogę tego ogarnąć. W Plusie też mi pomóc nie mogą,bo musiałbym mieć jakiś plus kod, a tego oczywiście mi nie podadzą.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

mam jakąś zjebaną konfigurację MMS na firmowej karcie

polkomtel+ ajfon+ MMS = proszenie się o problemy :D 

 

działały Ci mms na srajfonie? jeśli tak, to raczej 

 

od strony sieci w zasadzie... provisioning MMS jest transparentny dla końcówek, no poza applem, który jest zjebany

Odnośnik do komentarza

MMS lol, kto tego używa?

 

@Perez, to się nazywa "biuro" i każdy prawdziwy facet coś takiego potrzebuje mieć w domu :D U mnie też podstawa jak będą ogarniał kiedyś chałupę. A jak ktoś bardziej manualny, to robi "warsztat", a tam obowiązkowo lodówka na piwo :kekeke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

MMS lol, kto tego używa?

 

@Perez, to się nazywa "biuro" i każdy prawdziwy facet coś takiego potrzebuje mieć w domu :D U mnie też podstawa jak będą ogarniał kiedyś chałupę. A jak ktoś bardziej manualny, to robi "warsztat", a tam obowiązkowo lodówka na piwo :kekeke: 

Man cave ;)  to się nazywa

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hidalgoo napisał:

Man cave ;)  to się nazywa

nie nie nie, bo wtedy to brzmi jak "pokój zabaw". "Biuro" i "warsztat" oznaczają miejsce do pracy i tak o tym mają myśleć żony i dzieci. A tylko my wiemy co się dzieje za zamkniętymi drzwiami :mrrr: 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Reaper napisał:

MMS lol, kto tego używa?

 

@Perez, to się nazywa "biuro" i każdy prawdziwy facet coś takiego potrzebuje mieć w domu :D U mnie też podstawa jak będą ogarniał kiedyś chałupę. A jak ktoś bardziej manualny, to robi "warsztat", a tam obowiązkowo lodówka na piwo :kekeke: 

Nie wysyłasz zdjęć przez aplikację wiadomości?

24 minuty temu, klinsmann napisał:

polkomtel+ ajfon+ MMS = proszenie się o problemy :D 

 

działały Ci mms na srajfonie? jeśli tak, to raczej 

 

od strony sieci w zasadzie... provisioning MMS jest transparentny dla końcówek, no poza applem, który jest zjebany

Nie działały, ale tam nie miałem problemu bo cała rodzina i dużo znajomych z Ajfonami, więc jpg szły jako iMessage.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, lad napisał:

Nie wysyłasz zdjęć przez aplikację wiadomości?

Nie, w ogóle, pewnie dobre 2-3 lata. Rodzice mają Messengera, ale nawet jakby nie mieli, to bym im kazał instalować Whatsappa, bo MMS-y to skurwiała technologia, nigdy to jakoś dobrze nie działało.

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

No podobno w iMessage jest spoko, ale nigdy nie miałem iPhone'a, więc nie wiem. Wiadomości w innych telefonach są zjebane. Zresztą iMessage działa chyba tak samo jak FB czy Whatsapp i foty idą po necie, a nie po MMS?

No tak, dokładnie. Old habits die hard, więc teraz ciężko mi się przekonać do what's appa żeby wysyłać zdjęcia do mamy. 

 

Ale już mi się udało to ogarnąć, więc nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, kuab napisał:

Za mna bardzo udany weekend w Glasgow, duzo bardziej mi sie podobalo od Edynburga. Mniej turystow, mniej depresyjnej, gotyckiej architektury, wiecej zieleni. Pogoda dopisala, wiec pewnie chetnie wroce.

 

Oj, za mniejsze rzeczy tu banowano!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...