Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, jmk napisał:

Uczestnicy zlotu piszą negatywnie o chlaniu wódki :lol:

Trochę nie zrozumiałeś o czym pisali ;) Co innego jest jebnąć sobie na grubości wódeczki na zlocie czy przy innej okazji typu wesele, urodziny, łotewa. Wtedy kupujesz wódkę raz i jej cena choć wysoka, to jednak by była przecież wydatkiem incydentalnym. A co innego grzać kosztującą grosze wódę dzień w dzień przed pracą, po pracy, do obiadku, do meczyku, na spacerze z psem. W 7/10 przypadkach jak jestem w osiedlowym spożywczaku jest jakiś gagatek co bierze sete gorzkiej żołądkowej i browara. Albo jak jechałem do Niemiec - na ostatniej stacji przed granicą, gdzie tirowcy kręcili pauzy - każdy z czterech czy pięciu przede mną kupował czteropaki piwa i wódę.

Ale jak już @Gabe słusznie zauważył w naszych warunkach wywindowanie ceny spowoduje domowy wyrób i renesans melin. Przecież to samo było przerabiane za komuny, gdzie inwigilacja społeczeństwa była w chuj większa, państwo miało teoretycznie monopol na wytwarzanie i sprzedaż alkoholu (stąd nazwa sklepu "monopolowy", tak btw) i nigdy się nie udało wyplenić bimbrownictwa i innego typu chałupniczej produkcji.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Barcelona mówili, upały mowili, słońce mówili. Napierdala deszczem i jest 15-16 stopni :roll: a ja utknalem w kawiarni, bez kurtki przeciwdeszczowej i bez kaptura i z zepsutym parasolem :)
cae0a5572d49e39c2624475fcfe53a50.jpg
 

Po co brałeś ze sobą zesputy parasol? :D 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

Po co brałeś ze sobą zesputy parasol? :D 

No kurwa, zawsze się bierze jakikolwiek parasol. Nie znasz tej zasady, że raz nie wziął i akurat jebło deszczem? Akurat w Hiszpanii się poznali na tym tricku i powiedzieli sprawdzam, a tu lipa, parasol zepsuty

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...