Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jmk napisał:

 

Włącz wiersz poleceń z pendrive i próbuj te wszystkie sfc scannow itp.

W końcu się odpalił, ale przestał widzieć dysk z całą biblioteką Steam :( W ogóle nie wykrywało dysku. Dzisiaj go odpaliłem kontrolnie i dysk znowu był widoczny, ale niestety tylko przez chwilę, bo próbie kliknięcia na nim komp mielił, mielił po czym dysk zniknął. 

Także pan komputer w serwisie i ważą się losy mojego Celtiku, bo chyba na tym dysku mam sejwa z nimi...

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Reaper napisał:

Pewnie jak nie jeździł, to hajs się nie zgadzał, co nie zmienia faktu, że przykro to brzmi, że nawet po takim publicznym kajaniu się nie jest w stanie się kontrolować.

 

No bo on nie widział problemu w tym, że pił za dużo, tylko że miał odpały i ludzie to widzieli. Czyli nie widział właściwego problemu, tylko efekt uboczny. Kajał się nie dlatego, że wypił za dużo (bo przecież upijanie się kraftami to co innego niż upijanie się wódką, nie? :> ), tylko dlatego że to poszło w świat i spotkało się z krytyką.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

A żeby nie było, uważam że Kopyra jest całkiem inteligentnym gościem (choć ma za wielkie parcie na szkło IMO i robi z siebie przez to pajaca... no i jeszcze ego ma spore), o dużej wiedzy merytorycznej na temat piwa, i warto go w tej kwestii słuchać/oglądać. Tyle że alkoholizm, czy też nadużywanie alkoholu nie tyka tylko menelstwa, sebiksów i innej patologii, albo ludzi poniżej średniej IQ.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Fenomen napisał:

szanuje kulturalnysklep.pl za ceny ksiazek; nie ma tam moze az tak wielu tytulow jak chociazby w empiku, ale ceny maja zacne:

 

 

  Ukryj zawartość

 

 


LBpu9s0.jpg
 

 

 

 

Dla porownania, ta sama biografia Loretana w empiku jest za 35,99 :D

rbjt5pMGKA7SBmYWoCjqVoXYeTAWp4

2IgHTXxNfb3x2SYagqxWqUnMb7EswF

 

Tej drugiej nie ma ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, kolek23 napisał:

Kto się śmiał z @jmk jak ten zasugerował, że PIO PIO PIO nie robił cieszynki przez wzgląd na posądzenie o antysemizm :lol: ?

 

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/krzysztof-piatek-o-braku-cieszynki-w-meczu-z-izraelem/419967c

 

No generalnie skoro ponoć, gdzieś odjebała się burza z powodu użycia słowa "pogrom" przy wyniku 4:0 to :rotfl: :lol: Ale ja od zawsze twierdze, że Izrael trzeba zaorać...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mauro napisał:

Obejrzałem 1,5 odcinka Czarnobylu. No robi wrażenie.

Jak bardzo mocne w poniższej skali :-k?
1. mocne - Genialne, czekałem na to

2. mocne - Ten tekst serial jest jak narkotyk! Więcej!

3. mocne - Lecę budować Ci im pomnik

4. mocne - Podoba mi się

5. mocne - Niesamowita historia

6. mocne - Dla mnie jesteś reżyser jest Jackiem Cyganem blogowania na MFM kręcenia seriali

7. mocne - Świetny pomysł na karierę serial, będę czekał na dalszy ciąg

8. mocne - Gdyby tego nie było, strona stałaby się uboższa

9. mocne - Pilnie śledzę

10. mocne - Zanim doszedłem do końca, to z podniecenia doszedłem dwa razy

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brudinho napisał:

 

No generalnie skoro ponoć, gdzieś odjebała się burza z powodu użycia słowa "pogrom" przy wyniku 4:0 to :rotfl: :lol: Ale ja od zawsze twierdze, że Izrael trzeba zaorać...

To dlatego nie słyszałem o reprezentancie Izraela w żadnych sportach motorowych? Nie chcą dodawać gazu. :-k

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, kolek23 napisał:

Kto się śmiał z @jmk jak ten zasugerował, że PIO PIO PIO nie robił cieszynki przez wzgląd na posądzenie o antysemizm :lol: ?

 

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/krzysztof-piatek-o-braku-cieszynki-w-meczu-z-izraelem/419967c

Ja się nie śmiałem. Zareagowałem negatywnie na sugestię (może fałszywie odczytana) że Piątkowi cieszynki zabroniono. Jak sam zawodnik tak postanowił to w porządku.

 

A moim zdaniem spokojnie mógł taką zrobić i kretynem byłby ten kto z tego powodu jeszcze by miał antysemityzm imputowac. Gole się -strzela- a  cieszynka to gra słów. Doszukiwanie się jakichś podtekstów to idiotyzm

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, wwosik said:

Ja się nie śmiałem. Zareagowałem negatywnie na sugestię (może fałszywie odczytana) że Piątkowi cieszynki zabroniono. Jak sam zawodnik tak postanowił to w porządku.

 

A moim zdaniem spokojnie mógł taką zrobić i kretynem byłby ten kto z tego powodu jeszcze by miał antysemityzm imputowac. Gole się -strzela- a  cieszynka to gra słów. Doszukiwanie się jakichś podtekstów to idiotyzm

 

IMHO to, że sam zawodnik o tym pomyślał jest już oznaką tej głupoty zwanej PC.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Brudinho napisał:

 

No generalnie skoro ponoć, gdzieś odjebała się burza z powodu użycia słowa "pogrom" przy wyniku 4:0 to :rotfl: :lol: Ale ja od zawsze twierdze, że Izrael trzeba zaorać...

najlepsze jest to, ze cala sprawa wychodzi juz poza Polske :lol:

 



D82MzR1WsAAzai_?format=jpg&name=medium

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...