Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dysonans z finałem ;) Liverpool dla @Feanor by było osom. No i Kloppo w końcu by przełamał swoją luzerską passę. Do tego Liverpool potrafi grać bajkową piłkę. A z drugiej strony Totki bez żadnego transferu w dwóch oknach, pokonany syndrom wiecznego przegrywu i świetny Poch - to też byłoby coś. No i bul dupska ekipy AFTV byłby przeogromny i może DT wysmażyłby jakiś cudowny rant w stylu "and he's selling defenders!" :D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Szury są wszędzie :kekeke: 

 

Zapisałem się jakiś czas temu na FB do grupy wegetariańskiej - głównie po to, żeby znaleźć inspiracje na jakieś smakołyki. No i już trafiłem na:

- agitatorów Konfederacji :-k 

- obóz wegefaszystów, zwalczająch jedzenie chińskich zupek Vifona (akurat nawet Złoty Kurczak jest kompletnie wege :kekeke: )

- katoliczkę, która twierdziła, że przecież są zwierzęta wskazane przez Boga, które można jeść, a które są nieczyste :hahaha: 

- tu akurat nie na grupie, ale ktoś zalinkował jakąś witariankę-celebrytkę  (jedzenie wegańskie niepoddane obróbce cieplnej, plus jakieś cuda o zakwaszaniu organizmu i śluzie) z YT, ale zaraz ktoś doniósł, że widzianą ją na mieście jak wpierdziela mięso :keke: 

- dziś kobietę, która odradza przygrzewanie w mikrofalówce, bo to powoduje raka :doh: 

 

Ale poza tym to nawet sporo skorzystałem.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Jak ja bardzo szanuję Rammsteina za tę płytę, że nadal potrafią brzmieć tak jak 20 lat temu, a z drugiej strony czuć w tych kawałkach świeżość. Chciałem wkleić z tej płyty piosenkę "Puppe", bo ma tak doskonały moment że poezja, ale na YT same wersje live :( 

4 minuty temu, Gabe napisał:

- tu akurat nie na grupie, ale ktoś zalinkował jakąś witariankę-celebrytkę  (jedzenie wegańskie niepoddane obróbce cieplnej, plus jakieś cuda o zakwaszaniu organizmu i śluzie) z YT, ale zaraz ktoś doniósł, że widzianą ją na mieście jak wpierdziela mięso :keke: 

 

Z nią była prześmieszna afera :D 

https://www.boredpanda.com/vegan-influencer-caught-eating-fish-video-reactions-yovana-mendoza-ayres/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=organic

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...