Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Pulek napisał:

ech, na jednego z moich ulubionych piłkarzy zagiął parol Manchester City... eh

A ja właśnie wjebałem City 5:1 na Etihad :D 

 

Ale oni u mnie to jakaś enigma. W ciągu 6 sezonów tylko raz byli w top 4.

Odnośnik do komentarza

Ooooo piąteczek, piatunio. Godzina 23:30  a ja dostaje przelew z ubezpieczenia Axa na Revoluta 2260,28 zł. Także polecam zewnętrzne ubezpieczenia, można śmiało przypierdalać autem ;) W sumie dziwna godzina na przelew, noooooo ale narzekał nie będę. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

No właśnie to mnie boli najbardziej. Ale seryjnie potrzebuję chwilę oddechu w domu.

rozumiem to doskonale. nic mnie tak nie cieszy, jak weekend spędzony w piwnicy po 3 tygodniach ciągłych rozjazdów... 

 

...ale taka okazja?!

 

ale luz, w lipcu nadrobimy:) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

A mi się przypomniała historyjka z Włoch. Na dworcu w Mediolanie wysiadamy z pociągu, wychodzimy z peronów, a słyszę za mną go Cubs! Odwracam się, a tu jakiś elegancko ubrany ziomeczek czarnoskóry. Się wywiązała miła rozmowa, okazało się, że koles mieszkał w Chicago, teraz mieszka w Europie, chodził na Cubs i ogólnie było bardzo miło na tyle, na ile może być miła rozmowa między przypadkowymi ludźmi na dworcu kolejowym :] Generalnie mam swój kapelutek Cubs od ponad dwóch lat, nosiłem go w kilku krajach i to pierwszy raz gdy mnie ktoś zaczepił :) 

 

A uświadomiłeś mu wagę pewnej sygnatury?

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Feanor napisał:

 

A uświadomiłeś mu wagę pewnej sygnatury?

Jaką wersję wolisz?

LEGENDARNA:

Po tym jak mnie zawołał, pogadaliśmy o Cubs, zapytałem się go co robił w 2016 podczas meczu numer 7. On powiedział, że był na lotnisku w Amsterdamie, miał przesiadkę. 10th inning oglądał na telefonie, jak stał w kolejce. Do samolotu wsiadał nie znając wyniku. Ja mu mówię, "stary, ja poprosiłem kibica Liverpoolu (kojarzył), żeby poświęcił te marne 25 lat na nasze 108. I on to zrobił. I Cubs wygrali". Koleś zwariował, stwierdził, że teraz on będzie kibicował Liverpoolowi zawsze i wszędzie. 

PRAWDZIWA:

Nie zdążyłem się nawet przedstawić :( 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

Ooooo piąteczek, piatunio. Godzina 23:30  a ja dostaje przelew z ubezpieczenia Axa na Revoluta 2260,28 zł. Także polecam zewnętrzne ubezpieczenia, można śmiało przypierdalać autem ;) W sumie dziwna godzina na przelew, noooooo ale narzekał nie będę. 

Nie taka dziwna, moja wypłata zawsze mi wpada o północy :D Miła niespodzianka podczas CS-a :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry sie z panstwem :). Kurcze, dobrze miec fajnych sasiadow. Nasluchalem sie przeroznych historii o podpieprzaniu na policje, skargach itd. A u mnie 8 lat i nic absolutnie. A refleksja stad, ze dzisiaj tradycyjne spotkanie w ramach finalu LM i umowmy sie - no jest deko glosno. No to ja jak zawsze obchod po sasiadach z info, ze taka sytuacja i finalnie jeden sasiad wpadnie z trunkiem, drugi (taki starszy nieco) stwierdzil "nie ma sprawy, nie zalujcie sobie", a trzeci, ziomek z Ukrainy, niedawno sie wprowadzili, chyba nawet sie ucieszyl z zaproszenia (w sensie bardziej z zainteresowania jego osoba), aczkolwiek asekuracyjnie dal znac, ze no nie wie.

 

W kazdym razie pogoda daje rade, rodzinka za jakies 2h wyjezdza, chate trzeba jeszcze ogarnac i do dziela! Najgorzej, ze brat cioteczny wpadl na pomysl, ze po sluzbie nie bedzie wracal na chate (gdzies pod Warszawa), tylko od razu przyjedzie, czyli ok. 12. Dorzucil "wiesz, wpadne o 12., szybkie 4 piwka i sie zdrzemne przed wieczorem". Tak ze @Pulek nie wyglupiajcie sie z ta 19.00, bardziej sensownie brzmi 14.00 ;). 

 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

WCHUJ szanuje takie podejście żeby zagadać sąsiadów i jeszcze zaprosić, naprawdę zazdro tychże swoją drogą. Ja mam obecnie parunastu przydatnych emerytów więc też pytam jeśli organizuje imprezę jakąś, ale zawsze słyszę coś w stylu "Panie Krzyśku, proszę szaleć i tak nie słyszymy za dobrze" :keke:

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...