Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bry

 

 

Proszę się nie krępować.

 

btw.

 

Kolejne kilka godzin w AC i nadal mam ochotę sprawdzać, co jest dalej. Nie ukrywam, że pomagają w tym ciekawe historie dookoła. Nawet jeśli to tylko jakiś zwój, to fajnie poznać w ten sposób historię Egiptu.

 

No i gram na niskim, bo inaczej bym pewnie zwariował przy tych wszystkich walkach z żołnierzami ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

Pulkoslaw ile trwała ta Twoja wycieczka do Mediolanu teraz i ile wyniosła kosztów? Może być priv.

Nie wiem czy jestem najlepszym wzorem, bo ja zazwyczaj mam bardzo konkretne wymagania, za które jestem gotowy płacić. W dużym skrócie chodzi o to, że staram się za wszelką cenę spędzić weekend w danym miejscu, mieszkać stosunkowo w centrum (żeby wszędzie mieć blisko, nie być zależnym od komunikacji itp.), must have to prywatna łazienka, nie żałuję na pewno kasy na jedzenie i szeroko rozumiane poznawanie miasta.

 

Podsumowując, my z żoną byliśmy 4 noce (Bergamo, Mediolan, Como, Bellagio), piątek - wtorek, wynajmowaliśmy samochód, byliśmy na meczu Milanu. Ja zapłaciłem jakoś 1,5k a żona w okolicy 1,1k :) na pewno da się wszystko zrobić o wiele taniej, bo bilety w ciągu tygodnia są tańsze, nie trzeba mieszkać w centrum, nie trzeba chodzić na mecze itp itd. Jak będziesz chciał więcej szczegółów to dawaj priv.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry! Dziś i jutro jestem słomianym wdowcem z racji wyjazdu Żony na wycieczkę z pracy. Prowiant zakupiony, trunki się chłodzą. Kończę sprzątać i za chwile odpalam FM. Żyć nie umieraćemoji3.png

Haha ja pierwszego dnia chodziłem po domu i zastanawiałem się co robisz wolnym czasem

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Reaper napisał:

Nadal nie rozumiem jak tak można żyć :D 

haha! to niesamowicie proste tym razem - ja po prostu płaciłem za bilety na meczu Milanu i całą otoczkę z tym związaną :) czyli bilety, plus dojazd, plus jedzenie tego wieczoru. a poza tym wszystko z wspólnego konta:)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hidalgoo napisał:

@Pulek za ile można na Milan wejść?

jeśli dobrze pamiętam, to od 14 € :) ale miejsca gdzieś na koronie stadionu, gdzie potrzebna będzie lornetka do oglądania. ja płaciłem za naprawdę spoko miejsca jakoś 31€ chyba :-k i było naprawdę spoko

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Reaper napisał:

W lodówce 3 piwka i kupiłem sobie chipsy pod dzisiejszy finał. Tylko szkoda, że Młody od kilku dni zaczął chodzić spać dopiero o 21, a finał jest o 20 :kekeke: 

 

A ja z okazji diety mam przygotowane torbe lodu i cole zero :keke: Niestety widełki IF mam ustawione na 17-20 :D 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...