Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój tydzień zapowiada się elegancko ;)

 

poniedziałek 9-16 praca 17:30-20:30 kurs I

wtorek 9-16 praca 17:30-20:30 kurs I

środa 9-16 praca 17- chujwie - budowa

czwartek 9-16 praca 17:30-20:30 kurs I

piątek 9-16 praca 17:00-20:30 kurs II

sobota 9-11 - egzamin z kursu II

niedziela - ur. siostry

 

 

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, stefan1984 said:

Jak mnie irytuje ta "reklama", gdzie Stwórca każe nam udzielać pierwszeństwa na drodze, ewentualnie wybrać ofiarę, jakby ktoś specjalnie wypadki na drodze powodował.

wypadków nie powoduje Stwórca, tylko błędy uczestników ruchu, w większości wynikające z ich świadomych decyzji na drodze

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Fenomen said:

 

Twaro jak zwykle, poeta :D

 

Ale Wieszczycki to chyba inną kadrę oglądał przez te kilka ostatnich miesięcy. Miażdży? 4 celnymi strzałami. Kolejnego? No Łotwa z Macedonią to zostały zmiażdżone strasznie. Przez Słowenię i Austrię. Optymizmu i wiary było zeeeeeeeero przed wczorajszym meczem, zwłaszcza w kompetencje Brzęczka. Jak mu Lewy taktykę podyktował to jakoś to wyglądało :D 

Odnośnik do komentarza

 

1 minute ago, jmk said:

I stan tychże dróg :>

 

to akurat mityczne myślenie kierowców januszy jeżdzących szybko, ale bezpiecznie

w ciągu 20 lat bardzo podgoniliśmy Europę Zachodnią jeśli chodzi o jakość dróg, a śmiertelność dalej mamy na poziomie Albanii i Rubunii (ogon Europy)

a jeśli droga jest jednak słaba, to się powinno jechać wolniej i z jeszcze większa uwagą niż standardowo

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Kinas said:

 

to akurat mityczne myślenie kierowców januszy jeżdzących szybko, ale bezpiecznie

w ciągu 20 lat bardzo podgoniliśmy Europę Zachodnią jeśli chodzi o jakość dróg, a śmiertelność dalej mamy na poziomie Albanii i Rubunii (ogon Europy)

a jeśli droga jest jednak słaba, to się powinno jechać wolniej i z jeszcze większa uwagą niż standardowo

 

No zacznijmy od tego, że na takiej A4 z ograniczeniem 110 km/h jadąc 110km/h nie ma możliwości wyprzedzenia TIR'a, bo po lewym pasie ciągle ktoś przelatuje z prędkością światła :D

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kolek23 napisał:

No zacznijmy od tego, że na takiej A4 z ograniczeniem 110 km/h jadąc 110km/h nie ma możliwości wyprzedzenia TIR'a, bo po lewym pasie ciągle ktoś przelatuje z prędkością światła :D

 

To jeszcze nic. Wypadki zdarzają się też na drogach krajowych, często tam, gdzie kierowca zobaczy kawałek prostej drogi i wciśnie pedał, po czym zaskoczy go niespodziewanie zakręt, wysepka na środku, czy inny wariat wyprzedzający pod górkę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Gabe said:

To jeszcze nic. Wypadki zdarzają się też na drogach krajowych, często tam, gdzie kierowca zobaczy kawałek prostej drogi i wciśnie pedał, po czym zaskoczy go niespodziewanie zakręt, wysepka na środku, czy inny wariat wyprzedzający pod górkę.

 

Prawda, ale to pokazuje ogólną mentalność. Nieważne jaka droga, jakie są ograniczenia, dlaczego są te ograniczenia, ja wiem lepiej i cisnę :) No a przy okazji kogoś zabiję.

Odnośnik do komentarza

Ja chciałem też dodać, ze równie niebezpieczni jak ci zapierdalający i wyprzedzający na trzeciego sznur samochodów są ci jadący 60 km/h w niezabudowanym. Nie wierzę, że jest ktoś kogo nie trafia szlag jak jedzie za takim asem i nie może go wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...