Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Brudinho napisał:

Dzisiaj 30 lat www
Przypomnijmy sobie czasy sprzed.
7671f325178e5fa17939e196cb8f4026.jpg

Z drugiej strony jak człowiek wtedy szedł się wysrać to zawsze z jakąś gazetą, którą się można poratować. A teraz co? Bezsilność. Nawet nie ma żadnej apki do tego. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Został on skazany na 14 tygodni więzienia i 10-letni sądowy zakaz stadionowy. To jednak nie wszystko - Birmingham rozszerzyło bowiem ten zakaz i delikwent dożywotnio nie ma wstępu na obiekt St Andrew's.

 

Czy to dużo :-k

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, jmk napisał:

Został on skazany na 14 tygodni więzienia i 10-letni sądowy zakaz stadionowy. To jednak nie wszystko - Birmingham rozszerzyło bowiem ten zakaz i delikwent dożywotnio nie ma wstępu na obiekt St Andrew's.

 

Czy to dużo :-k

Pewnie by się było łatwiej odnieść, jakbyś napisał kto został skazany i za co :D Chodzi o tego idiotę, co napadł na Grealisha podczas meczu?

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, schizzm napisał:

@Feanor a masz może cos do polecenia o historii Hiszpanii, ale sprzed czasów wojny domowej? Albo inaczej, pozycje o Hiszpanii, ale nie o wojnie domowej (czyli nie tylko dawna przeszłość, ale też np. o latach 1940 w gore)? :)

 

Niestety nie. Mam trochę o czasach konkwisty, ale to w zasadzie o Ameryce jest bardziej, mam też książkę o... królestwie Wizygotów :lol: ale to tak jakby jeszcze nie Hiszpania :) no i kilka Historycznych Bitew z Hiszpanami, ale w ostatnich latach poziom habeków jest koszmarny, więc słabo polecam. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ingenting napisał:

Szukam jakiejś krótkiej książki, żeby zrobić sobie odskocznię od Malazańskiej i nie wiem co wybrać. :-k

Brendan Behan - Ucieczka.

 

Mi się to skojarzyło trochę ze Snetch`em ;)

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Man_iac napisał:

Pewnie by się było łatwiej odnieść, jakbyś napisał kto został skazany i za co :D Chodzi o tego idiotę, co napadł na Grealisha podczas meczu?

 

Raczej łatwo się domyślić, że o to.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...