Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lucifer Morningstar napisał:

Ile trwa kariera w FM? Są jakieś ograniczenia, czy można być 120 letnim dziadem prowadzącym klub? 

Możesz grać ile chcesz. Z latami menago jest chyba tak, że dojeżdżasz do 100 lat i później wychodzi na minusie czy jakoś tak. Nie pamiętam :-k 

Odnośnik do komentarza

Wróciłem do Pamplony (do Osasuny :kekeke: ) :) Dzięki wielkie @schizzm za gościnę (trochę mniejsze za same zwycięstwa w NBA ;)). Miałem malutkiego stresa, że będzie niezręcznie albo "sztywno", bo nie uważam się za osobę bardzo uzdolnioną socjalnie, ale obawy okazały się bezpodstawne :) Tak jak myślałem czytając posty, Szazem to niesamowity człowiek, więc, jak to mówią amerykańscy sportowcy, "it is a blessing and I'm grateful" :) Pozdrów żonę i podziękuj za obiad jeszcze raz ode mnie ;) 

 

@Vami, dzięki za to, że za 8 euro wpisowego mogłem wypić piwa za około 30 euro ;) tutaj też bez zaskoczeń, tak sobie właśnie Vamiego wyobrażałem: zero dystansu, bardzo rozmowny, uczynny. Miło jest zobaczyć, że ludzie z forum nie tworzą tutaj pozy, ale są autentyczni :) 

  • Lubię! 11
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...