Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, wojt3k napisał:
32 minuty temu, Makk napisał:
No ok, ale kto to jest ten w środku ?
:keke: 


Od prawej: Ksiundz, Szatanista i Szazzzem

Ja wiem :P Tylko nam się ładnie nie przedstawił, tu przed milionami czytelników ;) 

Odnośnik do komentarza

Polecam festiwale piwne z użytkownikiem @Vami. :wub:

 

A Golem rozbija bank, co otwierają beczkę, to kolejeczka i schodzi w kilkadziescia minut. Potem dorzucę zdjęcie takowej.

 

Najlepsze piwo - od będącego obok polskiego stanowiska Rosjan, ale nie spisałem nazwy :(@Vami pomóż? Mam - Empress Maria :wub:dosłownie sok pomidorowy z pieprzem i chili, absolutne zaskoczenie :wub:

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, beeres napisał:

 

Naprawdę ciężko wywnioskować po poście schizzma? :P

 

Emotek tyle co u Przecinaka. :]

Chodziło mi wyłącznie o kwiecisty opis spożywanego alkoholu, stąd pitu pitu ;) 

Ja to pisze "jebnąłem 0,5" i dziękuję. A nie szukam tam dla usprawiedliwienia kwiatów, arbuza, agrestu i goryczki :] 

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że muzycznie, ale tak sobie patrzyłem na Schalke i potem na FCN i mi się przypomniała piosenka Die Toten Hosen

Disclaimer: podobno cała przyjaźń między Schalke i FCN wzięła się z takiej "przygody" w pociągu o jakiej mówi piosenka. No i to jest przeróbka, bo oryginał jest dziełem niejakiego Henry Valentino, który w jednym teledysku chyba wyczerpuje wszystkie stereotypy o niemieckiej kulturze :-k 

 

tl;dr - wersja Die Toten Hosen jest osom!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...