Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Makk napisał:
12 minut temu, Pulek napisał:

Belenenses, 4-4-2, wieczna miłość <3 

Ach, nie ma za co :D 

wieeem, pamiętam Ci to :)

 

teraz trochę @T-m zabrał mi chwilowo fascynację Vicenzą, ale w sumie tłumaczę to sobie w ten sposób, że on gra w FM15 (?), więc to zupełnie inne zespoły :-k 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Hidalgoo napisał:

kupiłem te bilety, podpytam na piłce którejś ;)

IMO Genewa to raczej na jeden dzien niz caly weekend, skoro juz bedziesz w okolicy to wpadlbym do Vevey/Montreux (tylko trzeba kupic wczesniej bilety na pociag, bo inaczej drogo) bo duzo ladniejsze IMO. Za to nie polecam za bardzo Lozanny, jak na Szwajcarie brudno, duzo dziwnego elementu :keke: No i jeszcze masz Chamonix po francuskiej stronie stosunkowo niedaleko, jesli dobrze pamietam to jezdzi ta trasa Easybus, wiec jest dosc tanio

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gacek napisał:

Pierwszy rok działania w siatkówce i od razu historyczny awans do play-off! :keke:

Nigdy mnie specjalnie siatkówka nie interesowała, ale obserwując to z bliska muszę przyznać, że idzie się w to wkręcić.

Piszesz o Katowicach? Przeciez nie maja juz szans na awans do playoff, awansuje 6 najlepszych druzyn.

 

Czemu sie post nie scalil?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pulek napisał:

wieeem, pamiętam Ci to :)

 

teraz trochę @T-m zabrał mi chwilowo fascynację Vicenzą, ale w sumie tłumaczę to sobie w ten sposób, że on gra w FM15 (?), więc to zupełnie inne zespoły :-k 

 

:keke: Nie zwalaj wszystkiego na mnie. Poza tym mnie w Vicenzy już nie ma, kończe pierwszy sezon w OL :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...